5e afd- 25 juni 1931 78 8. Het plan dient te zijn vastgesteld uiterlijk 12 maanden voordat de periode aanvangt waarop het plan betrekking zal hebben. Hoofdstuk V. Proqramma en wijziging van plan. Artikel 8. 1. De commissie vervaardigt het ontwerp-programma en - indien nodig - een ontwerp-nota tot planwijziging, tenzij burgemeester en wet- houders deze bevoegdheid aan zich hebben gehouden. 2. Het ontwerp-programma en - indien nodig - de ontwerp-nota tot planwijziging liggen gedurende 1 maand ter visie op verschillende plaatsen in de gerneente, waaronder het raadhuis. 3. Tijdens de periode van tervisielegging organiseert de commissie tenminste één hoorzitting. 4. Van de periode van tervisielegging, bedoeld in lid 2 en van elke hoorzitting, bedoeld in het vorige lid, wordt op verschillende plaatsen melding gemaakt, benevens in de plaatselijke weekblad- en dagbladpers. De in de inventarisatienota genoemde organisaties worden daarvan schriftelijk in kennis gesteld. 5. Gedurende de periode van tervisielegging wordt een ieder in de ge- legenheid gesteid een bezwaarschrift tegen het ontwerp-programma en/of de nota tot planwijziging in te dienen. 6. De commissie doet verslag van de hoorzitting(en) en adviseert over de ingediende bezwaarschriften. 7. De raad stelt het programma en - indien nodig - de nota tot plan- wijziging vast, waarbij hij zich uitspreekt over de ingediende be- zwaarschriften. 8. De raad dient het programma en - indien nodig - de nota tot planwijzi- ging vast te stellen, uiterlijk 1 rnaand voordat de periode aanvangt, waarop het programrna betrekking zal hebben. Hoofdstuk VI. Overleg personele wijzigingen. Artikel 9. 1. Indien in het door de commissie of burgemeester en wethouders vastge- stelde ontwerp-plan of ontwerp-programma voorstellen zijn vervat die personele gevolgen hebben, voeren burgemeester en wethouders alvorens over te gaan tot indiening van het ontwerp-plan of ontwerp-programma bij de gemeenteraad, overleg met representatieve organisaties van oe betrokken werknemers en werkgevers, of bij het ontbreken daarvan met een representatieve vertegenwoordiging van de betrokken vjerkgevers en werknemers. Artikel 7, lid 8 treedt in afwijking van het bepaalde in artikel 12 in werking op 1 januari 1983. Artikel 11 Deze verordening kan worden aangehaald als "procedure-verordeninq sociaal-cultureel werk". Artikel 12 Deze verordening treedt in werking op 1 januari 1982 en werkt terug tot 1 .lanua-" 1001 a 2. üe conclusies van dit overleg woraen bij de indiening van het orit- werp-plan of ontwerp-programma schriftelijk aan de raad overgelegd. Hoofdstuk VII. Slot- en overgangsbeDaiinqpn. Artikel 10

Raadsnotulen Heemstede | 1981 | | pagina 75