5e afd. 25 juni 1981 78 a. een overzicht van de samenstelling van het bestuur en een be- schrijving van de werkwijze; b. een taakomschrijving van de beroepskrachten in dienst van de organisatie; c. gewaarmerkte afschriften van diploma's, getuigschriften of verklaringen waaruit blijkt, dat de aan te stellen of aange- stelde beroepskracht voldoet aan het in artikel 15 onder e van de rijksbijdrageregeling genoemde besluit. Artikel 9 Het bestuur van de organisatie verstrekt desgevraagd burgemeester en wethouders alle inlichtingen omtrent aard en omvang der werkzaam- heden. Hoofdstuk VII. Periodieke subsidies. Artikel 10 Het subsidie beloopt maximaal de door burgemeester en wethouders aan- vaarde subsidiabele uitgaven verminderd met de eigen inkomsten die naar de mening van burgemeester en wethouders kunnen worden verkregen. Artikel 11 De subsidiabele uitgaven omvatten de door burgemeester en wethouders goedgekeurde kosten voor: a. huisvesting; b. personeel c. organisatie; d. activiteiten. Burgemeester en wethouders kunnen ook andere kosten als subsidiabel aanmerken. Artikei 12 De huisvestingskosten kunnen omvatten: a. rente en aflossing van geldleningen, gesloten ten behoeve van de financiering van aankoop, nieuwbouw, verbouw en groot onderhoud van gebouwen dan wel huur van gebouwen, lokaliteiten en terrei- nen; b. de kosten van afschrijving met betrekking tot de uit eigen midde- len van de organisatie gefinancierde aankoop, nieuwbouw, verbouw, of groot onderhoud van gebouwen tot de volgende percentages van kosten: - aankoop, nieuwbouw en verbouw ten hoogste 2\% per jaar; - groot onderhoud: ten hoogste 10% per jaar; c. rente en aflossing van geldleningfn, gesloten ten behoeve van de financiering van de vaste inrichting van gebouw of lokaliteit; d. de kosten van afschrijving met betrekking tot de uit eigen midde- len van de organisatie gefinancierde vaste inrichting van gebouw of lokaiiteit tot ten hoogste 10% per jaar van de kosten; - 45 -

Raadsnotulen Heemstede | 1981 | | pagina 80