5e afd. 25 juni 1981 Hoofdstuk IX. Reservering en vemiogensvorniing. 78 Artikel 19 Onverminderd het bepaaide in artikel 23 van de algemene subsidiever- ordening specifiek welzijn, is het de organisatie zonder voorafgaande schriftelijke toestemming van burgemeester en wethouders verboden te besluiten tot het aangaan van geldleningen, het aangaan van overeen- komsten van borgtocht, het voeren van rechtsgedingen, het aangaan van dadingen of het onderwerpen van geschilien aan scheidslieden. Hoofdstuk X. Siot- en overgangsbepalingen. Artikel 20 Tot het tijdstip van de inwerkingtreding van het in artikel 4 lid 1 genoemde besluit geldt als zodanig de door de minister van sociale zaken op 17 mei 1979 verbindend vastgesteide salarisregeling voor het gecoördineerd bejaardenwerk en de circulaire van de staatssecretaris van cultuur, recreatie en maatschappelijk werk van 3 augustus 1979 (Bjw U 49390). Artikel 21 Bij de inwerkingtreding van deze verordening wordt uitgegaan van de reeds gesubsidieerde uitgaven, met dien verstande dat waar zulks ten aanzien van de personeelslasten afwijkt van het bepaalde in of krach- tens deze verordening dit alleen betrekking heeft op de bij inwerking- treding in dienst zijnde personen, conform de op die datum bestaande en goedgekeurde personeelsformatie. Artikel 22 Zolang het gecoördineerd bejaardenwerk niet overeenkomstig het bepaalde in artikel 2 van de verordening commissie planvoorbereiding specifiek welzijn is aangewezen als terrein waarop de planning gestalte dient te krijgen, wordt de voorlopige beslissing op een subsidie-aanvraag in afwijking van het bepaalde van artikei 19 van de algemene subsidie- verordening specifiek weizijn, genomen bij afzonderlijk raadsbesluit. Artikei 23 Deze verordening kan worden aangehaald ais "subsidieverordening gecoör- dineerd bejaardenwerk". Artikei 24 Deze verordening treedt in werking op 25 juni 1981 en v/erkt teruq tot 1 oktober 1980. - 48 -

Raadsnotulen Heemstede | 1981 | | pagina 82