4e afd. De raad van de gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders van 16 juni 1981; gelet op artikel 21 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening; BESLUIT I. te verklaren dat een herziening wordt voorbereid van: a. het bestemmingsplan 52 Bvastgesteld bij zijn besluit van 24 april 1958, nr53, gedeeltelijk b. het bestemmingsplan 52 C, vastgesteld bij zijn besluit van 31 augus- tus 1961, nr. 103, geheel welke gebieden in rood omlijnd op de bij dit besluit behorende teke- ning zijn aangegeven; II. te bepalen dat het verboden is binnen de onder I bedoelde gebieden zonder of in afwijking van een schriftelijke vergunning van burgemees- ter en wethouders .(aanlegvergunning) de navolgende werken geen gebou- wen zijnde. of werkzaamheden uit te voeren, te doen of te laten uitvoe- ren, éen en ander met uitzondering van normale onderhoudswerkzaamheden: a. ontginnen; bodem verlagen of afgraven; ophogen; egaliseren; scheu- ren van grasland; b. het aanleggen of verharden van wegen, paden of parkeergelegenheden en bet aanbrengen van andere oppervlakteverhardingen; c. 1. buiten de erven van bedrijfsgebouwen en woningen; het opslaandeponeren, lozen of storten van al dan niet afge- dankte of aan hun oorspronkel ijk gebruik onttrokken voorwerpen, stoffen of produktenalsmede het aanleggen of inrichten van op- slag-, stort- of bergplaatsenbehoudens voorzover één en ander noodzakelijk is: m vei"band met het beheer gericht op de instandhouding van de landschappelijke of natuurwetenschappelijke waarden van de gron- den, of in verband met de uitoefening van het bosbedrijf en -2-

Raadsnotulen Heemstede | 1981 | | pagina 92