4e afd. 25 juni 1981 80 één en ander bovendien niet betreft afgedankte of aan hun oor- spronkelijk gebruik onttrokken voorwerpen, stoffen of produkten; of - voor de uitoefening van het agrarisch bedrijf, indien en voorzover deze uitoefening reeds plaats vond op het tijdstip van inwerkingtre- ding van dit besluit en één en ander bovendien betreft niet-afge- dankte landbouwvruchten en produkten; 2. binnen de erven van bedrijfsgebouwen en woningen: het opslaan of deponeren buiten de gebouwen van één of meer aan hun gebruik onttrokken machines, voer- of vaartuigen, alsmede het opslaan van gerede of onklare machines, voer- of vaartuigen, dan wel het aan- leggen of inrichten van opslagplaatsen daarvoor; d. het aanleggen of inrichten van sport-, wedstrijd- of speelterreinenba- nen, kampeer- of caravanterreinen, dagcampings, lig- of speelweiden, zwem gelegenheden en baad- of speelvijvers e. het aanbrengen van ondergrondse of bovengrondse leidingen, constructies installaties of apparatuur, met uitzondering van erfscheidingen met een maximale hoogte van 75 cm; onder leidingen, constructiesinstallaties of apparatuur worden mede begrepen recreatieve voorzieningen met uitzonde- ring van eenvoudige voorzieningen als een bank, afvalbak of wegwijzer; onder leidingen, constructiesinstallaties en apparatuur worden niet begrepen voorzieningendie noodzakelijk zijn voor of verband houden met het beheergericht op de instandhouding van de landschappelijke of na- tuurwetenschappelijke v«arde van de gronden, of noodzakelijk zijn voor of verband houden met de uitoefening van het bosbedrijf, dan wel de uit- oefening van het agrarisch bedrijf, indien en voorzover deze uitoefening reeds plaats vond op het tijdstip van inwerkingtreding van dit besluit; f. werken of werkzaamheden ten behoeve van of verband houdend met de oprich- ting of plaatsing van - al dan niet aan hun bestemming onttrokken - voer- of vaartuigenarken, caravans en livingvans voorzover deze niet als bouwwerken zijn aan te merken, als ook tenten; g. het aanleggen of inrichten van havens of centra voor de watersport en het aanbrengen of aanleggen van oeverbeschoeiingenvan kaden of van aanlegplaatsen voor boten; h. werken of werkzaamheden, welke wijzigingen van de waterhuishouding of de waterbestand beogen of tengevolge hebben; -3-

Raadsnotulen Heemstede | 1981 | | pagina 93