4e afd. 24 september 1981 101 Aangegeven moet worden waar langparkeerders kunnen parkeren bij de in- stelling van een blauwe zône. Het sub a vermelde programmapunt is in overeenstemming met uw besluit van 25 januari 1979 om t.z.t. op de hele Binnenweg voor het gemotori- seerd verkeer eenrichtingverkeer van zuid naar noord in te stellen. Op basis van het programma van eisen heeft een projectgroep onder voorzitterschap van de wethouder voor het gemeentelijk technisch be- drijf en waarin verder zitting hadden twee andere leden van ons college en ambtenaren van het g.t.b., de politie en de secretarie, enkele plan- nen met varianten opgesteld. Er zijn drie hoofdpiannen gemaakt: - een plan waarin de NZH-bus niet meer op de Binnenweg kan rijden (1); - een plan waarin de bus van zuid naar noord op de hele Binnenweg kan rijden (2); - een plan waarin de Binnenweg van zuid naar noord gedeeltelijk be- schikbaar blijft voor de bus (3). Voor het eerstbedoelde plan zijn drie varianten gemaakt: - met een aaneengesloten voetgangerspromenade bij de winkelgalerij (1A) - met extra parkeerplaatsen bij de winkelgalerij (1B); - met een vrijtiggend fietspad (1C). Verder zijn drie plannen opgesteld waarin mogelijke oplossingen worden gegeven voor het in de directe omgeving van de Binnenweg inrichten van extra parkeergelegenheid voor langparkeerders: - aan de Kerklaan riaast fa.Vogel (4); - langs de Zandvaartkade (5); - op het Julianaplein (6). Bovendien is een plan gemaakt voor het "aankleden" van de wandelpromena de bij de winkelgalerij (7). Tenslotte is het voorstel gedaan op de hele Binnenweg een blauwe zône in te stellen, wnarmee wordt bewerkt dat gedurende aancegeven tijd bij- voorbeeld maximaal één uur geparkeerd mag worden (8). Alle plannen zijri opgenomen in het Inspraak-informatieboekje "Herinrich ting van de Binnenweg en omgeving" dat op ruime schaal verspreid is. Daarbij is een enquêteformulier gevoega, waarop iedereen zijn mening over de plannen kon geven. Verder is op 15 februari 1981 een informa- tie-avond gehouden in het raadhuis.

Raadsnotulen Heemstede | 1981 | | pagina 4