117 HOOFDSTUK I ALGEMENE BEPALINGEN - 8 - 4e afd. 29 oktober 1981 Artikel 1 Begripebepalingen In deze voorschriften wordt verstaan onder: 7. het beatemmingsplan of plan hot bestemmingsplan - vervat in de onder 2 bedoelde kaart en in deze voorschriften - regelende de bestenmiingen en het gebruik van gronden - water daaronder begrepen - gelegen in het gebied dat globaal begrensd wordc door de Lanckhorstlaan, de Heemsteedse Dreef, het Wipperplein, de Camplaan, de Drentelaan, de Zandvaart en de Blekersvaart 2. de kaart de tot het plan benorende en als zodanig gewaarmerkte tekening nr. 4338 met bijbehorende verklaring, waarop de in 1id bedoelde bestemmingen zijn aangegeven. 3. het plangebied het gehéel van gronden - water daaronder begrepen - dat coor de grens van het plan wordt omsloten. •7. bestaande bonwúerken de op de dag van het in ontwerp ter inzage leggen van dit plan bestaande bouwwerken, alsmede bouwwerken die worden of mogen worden gebouwd krachtens een bouwvergunning die reeds voor die dag was aaiigevraagd. 5. detailhandel het bedrijfsmatig te koop aanbieden (waaronder de uitstalling ten verhr°^' Ve!lkopon ?"/of leveren van goederen aan de uiteindeli jke verbruiker of gebruiker, een en ander met uitzondering van straathandel 6. dienstverlening het ondernemingsgewijze verrichten van diensten ter ontspanning en/of verzorging van personen of goederen, een en ander zoals plaatsvindt in horecavestigingenbanken en daartnee vergelijkbare kantoren die een baliefunctie vervullen, kapsalons, reisbureaus en daarmee vergeliikbare înstellingen.

Raadsnotulen Heemstede | 1981 | | pagina 44