2e afd. 27 november 1981 134 toelageregelingen en het hanteren van een systeem van fuv;a voor de vast- stelling van functieniveaustot gevolg hebben. Wij gaan er van uit, dat beide laatste nota's nog dit jaar tot stand zul len komen. 1.4 BESTEMMINGSPLANNEN. 1.4.1 Merlenhoven. Bij uw besluit van 4 juni j1nr. 88, is een nieuwe overeenkomst aange gaan voor het in bouwexploitatie brengen van Merlenhoven. De bouw van 120 woningwetwoningen en 16 premiekoopwoningen in het zuide- lijk plangedeelte is planoiogisch rond. Onderzocht wordt nog de mogelijk heid om 28 van de 72 geprojecteerde garages te vervangen door 14 kleine woningen. In het noordelijk deel zullen de 80 premiewoningen A niet in de koop- maar in de huursector worden gerealiseerd. In dit deel zullen voorts 129 premiewoningen B (koop) en 201 vrije sectorwoningen (waarvan 98 met gemeentegarantie) worden gebouwd. Met het bouwrijp maken van gronden is inmiddels een aanvang gemaakt. 1.4.2 Glip I (ontgeving Prinsenlaan). De voortgang van de procedure voor dit plan heeft o.m. belemmering on- dervonden door de tijdens het vooroverleg door de Provinciale Planologi- sche Dienst gemaakte opmerkingen omtrent het projecteren van woonbebou- wing ter plaatse van de bestaande volkstuinen. Door de recente aankoop van gronden nabij de Manpadslaan is thans de verlange compenserende mo- gelijkheid aanwezig. Het ontwerp-bestemmingsplan bevindt zich thans aan het slot van de vooroverleg-procedure en is inmiddels via een openbare informatie-avond aan de bevolking gepresenteerd. Het opstellen van een programma van eisen voor de in dit plan opgenomen woongebieden is na vaststelling van de woonnota ter hand genomen; wij verwachten binnenkort een concept aan de commissie voor ruimtelijke orde ning en volkshuisvesting te kunnen voorleggen. 1.4.3 Blekersvaartweg/Burg.van Lennepweg. Dit plan blijft voor ons college een bron van aanhoudende zorg. Omtrent de realisering van een centrale accommodatie/geintegreerd gebouw (sportzaal met nevenruimten, bibliotheek en gemeenschapshuis) zal binnen- kort een rapport worden uitgebracht door de Stichting voor projectontwik- keling en bouwbegeleiding POBB.

Raadsnotulen Heemstede | 1981 | | pagina 11