2e afd. 27 november 1981 134 Voorts is ock hier na het vaststellen van de woonnota een aanzet gegeven om te komen tot het formuleren van een aantal uitgangspunten, hetgeen moet resulteren in een programma van eisen. De met de inmiddels gepleegde aankopen gemoeide investeringen maken een voortvarende aanpak van dit gebied zeer urgent. 1.4.4 Binnenweg e.o. Het ontwerp-bestemmingsplan heeft in de maand juni j.l. ter visie gelegen. De tegen het ontwerp ingediende bezwaarschriften zijn thans in behande- ling. De vaststelling van het bestemmingsplan zal voor 31 december a.s. door uw raad moeten plaatshebben. 1.4.5 Overige plannen. Vastgesteld zijn inmiddels de bestemmingsplannen Hageveld e.o. en Voorma- lige Metaalgieterijen Herenweg. In behandel ing/voorbereiding zijn een aantal zgn. conso'l idatieplannen: Glip II, Rivierenwijk (beide in de overlegprocedure)Plan 4 (omgeving Adr.Pauwlaan) en Plan 11 (omgeving Haven). Aan de raadscommissie zal binnenkort een meerjarenplanning voor de bestem- mirigsplannen worden voorgelegd. Hierin zal een overzicht worden gegeven van de plannen in de voorbereidingsfase, van de plannen die r.og niet in bewer- king zijn en van de plannen in de goedkeuringsfase, dan wel vigerend. 1.4.6 Verplaatsing loswal. Bij de vaststelling van het bestemmingsplan Hageveld e.o. is door uw raad aangedrongen op het nader onderzoeken van de mogelijkheden voor verplaat- sing van de thans aan het Heemsteeds Kanaal gevestigde losplaats voor zand en grind naar het terrein van de voormalige vuilnisbelt langs het Spaarne. Als eerste stap hebben wij aan burgemeester en wethouders van Haarlem, in de kwaliteit van beheerder van het Spaarne gevraagd of zij in principe be- reid zijn hun medewerking aan een dergelijk plan te verlenen. Het antwoord op deze vraag verwachten wij binnenkort. 1.4.7 Woonwagenplan Noord-Holland In onze aanbiedingsnota bijstelling beleidsplan voorjaar 1980 maakten wij melding van het onderzoeken van de mogelijkheden voor het vestigen van een nieuw woonwagencentrum voor 6 wagens in onze gemeente, zulks ter uit- voering van het Woonwagenplan Noord-Holland. -12-

Raadsnotulen Heemstede | 1981 | | pagina 12