2e afd. 27 november 1981 134 1.5.4 Bebouwing hoek Javalaan/Lombokstraat. Zoals vermeld in ons raadsvoorstel nr. 94 van 19 augustus 1981 betreffen- de de aankoop van het bedrijfscomplex, kunnen ter plaatse 10 tweekamerwo- ningen worden gebouwd en zijn de mogelijkheden met betrekking tot de be- stemming van het kantoorpand met bovenwoning nog in studie. Getracht wordt dit project tesamen met de hieronder genoemde vervangende nieuwbouw aan de Cruquiusweg op te nemen in een door de woningbouwvereni- ging "De Haemstede" in samenwerking met de gemeente tê realiseren bouw- stroom. 1.5.5 Vervangende nieuwbouw. Door de woningbouwvereniging "De Haemstede" worden plannen ontwikkeld voor vervangende nieuwbouw van 65 woningen aan de Bankastraat en 11 wo- ningen aan de Cruquiusweg, terwijl de woningvereniging "Berkenrode" plan- nen ontwikkelt voor vervanging van 20 woningen aan de Eikenlaan. De plan- nen verkeren nog in een beginstadium. Alle woningen verkeren in een derma- te slechte staat van onderhoud, dat renovatie niet verantwoord is. Het spreekt voor zichzelf, dat de huurders bij de betreffende plannen zullen worden betrokken conform het concept-draaiboek bij "renovatie en/of ver- vangende nieuwbouw". 1.6 VERKF.ER, 1.6.1 Verkeersstructuurplan. 0p 1 mei j.l. is het eerste deel van de inspraakprocedure over de derde fase van het verkeersstructuurplan afgesloten. Er is een vrij groot aan- tal reacties ontvangen, zowel van individuele inwoners, als van bewoners- en straatcomité's etc. Alle reacties zijn thans in behandeling bij de Werkgroep Verkeer, die een concept-commentaar zal opstellen. Na behandeling van dit concept door ons college zal een hoorzitting worden gehouden, waarvoor degenen die schrif- telijk hebben gereageerd, zullen worden uitgenodigd onder toezending van ons commentaar. Na de hoorzitting zullen wij ons definitieve standpunt met betrekking tot de reacties bepalen. De beslissing zal aan allen, die gereageerd hebben, worden meegedeeld; daarbij zal tevens worden vermeld wanneer de Verkeers- commissie het verkeersstructuurpian in een openbare vergadering zal be- handelen. Gestreefd wordt naar behandeling in de Verkeerscommissie en uw raad in november a.s. -14-

Raadsnotulen Heemstede | 1981 | | pagina 14