2e afd. 27 november 1981 in te richten als woonerf, onder gelijktijdige vernieuwing van de bestaan- de riolering. Inmiddels zijn de bewoners in de gelegenheid gesteld zich nader uit te spreken over een meer gedetailleerde uitwerking van het door het eigen gemeentelijk technisch bedrijf opgestelde plan. Daarna is een definitief plan vervaardigd, waarover op 3 september een openbare hoor- zitting heeft plaatsgevonden. Uij zullen de commissie voor het gemeente- lijk technisch bedrijf over een en ander informeren en raadplegen over verdere uitvoering. Mocht de definitieve kostenbegroting noodzaken tot een verhoging van het op basis van een zeer globale raming reeds verstrekt krediet, dan zullen wij zo spoedig mogelijk een daartoe strek- kend voorstel aan u voorleggen. 1.7.3 Binnenweg. Nadat hierover in het afgelopen voorjaar een algemene inspraakprocedure werd gevolgd, is onder begeleiding van de desbetreffende projectgroep dcor het gemeentelijk technisch bearijf een definitief herinrichtings- plan opgesteld. Hierbij is met de resultaten van de inspraak, die overigens aHerminst eenduidig waren, rekening gehouden. Het definitieve plan zal op 17 september in een openbare vergadering van de betrokken raadscommissies worden behandeld en hopelijk in uw vergadering van 24 septeinber kunnen worden vastgesteld. Het ligt in de bedeeling de uitvoering te zijner tijd te laten plaatsvin- den in aanrluiting op of in combinatie met de werkzaamheden in de wijk ten westen van de Binnenweg. 1.7.4 Reac'huisstraat. er. wijk ten oosten daarvan. De voorbereiding van het plan tot herinrichting van de Raadhuisstraat en de wijk ten oosten daarvan is, evenals dat van de Binnenweg en de wijk ten westen daarvan, opgedragen aan een projectgroep onder vcorzitterschap van de wethouder voor het gemeentelijk technisch bedrijf. In de project- groep hebben verder zitting de portefeuillehouders van verkeer en ruimte- lijke ordeningde directie van het g.t.b. en medawerkers van de afdeling weg- en waterbouw, de hoofdinspecteur van politie, de gemeente-secretaris en de chef van de afdeling algemene zaken en onderwijs ter secretarie. Desgevraagd hebben wij aan de projectgroep laten weten dat de voorbereiding -16-

Raadsnotulen Heemstede | 1981 | | pagina 16