2e afd. 27 november 1981 134 van het herinrichtinasplan voor dit gebied niet mag blijver. wachten oo de besluitvorming in het kader van de derde fase van het verkeersplan, waarbij o.a. maatregelen voor de Havenstraat en de Postlaan aan de orde zijn. Mocht laatstbedoeide besluitvorming niet tijdig plaatsvinden, dan zai daarop, naar onze mening, in het kader van het herinrichtingsplan moeten worden vooruitgelopen. Zoais reeds eerder door u werd besloten, zal de herinrichting van de Raadhuisstraat en de wijk ten oosten daarvan na die van de Binnenweg aan de beurt zijn. 1.7.5 Wijken ten oosten van de Binnenweg. Aan de juist genoemde projectgroep iseveneensde voorbereiding van een herinrichtingsplan voor de wijken ten oosten van de Binnenweg opgedra- gen. Het ligt in ons voornemen een ontwerp-plan gelijktijdig met dat voor de Raadhuisstraat en de wijk ten oosten daarvan aan de betrokken raadscomnrissies voor te leggen en in de inspraak te brengen. Overigens blijft de uitvoering van het herinrichtingsplan voor de wijken ten oos- ten van de Binnenweg gepland als laatste van de vier thans behandeide projecten. 1.7.6 Verbetering Adr.Pauwiaan etc. Een plan voor reconstructie van de Adr.Pauwlaan en een deel van de Bron- steeweg en de Pieter Aertszlaan is na behandeling in de Vérkeerscommis- sie besproken in een hoorzitting op 11 november 1980, waarvoor alje be- trokkén bewoners waren uitgenodigd. Daarbij zijn een aantal bezwaren naar voren gebracht. Wij verwachten dat de definitieve besluitvorming over het plan in 1982 haar beslag kan krijgen. 1.7.7 Verbetering Leidsevaartweg. Het in uw vergadering van 26 april 1979 aanvaarde plan voor de verbete- ring, c.q. de aanleg van een pad langs het gedeelte van de Leidsevaart- weg tussen de Boekenrodebrug en de grens met de gemeente Bennebroek, als mede vobr de verbetering van de verlichting van het gedeelte van die weg tussen de Zandvoortselaan en genoemde grens, is r.og niet uitgevoerd. Nadat wij bij de minister van Verkeer en Waterstaat een aanvraag hadden ingediend om een rijksbijdrage in de kosten van dat plan, is gebleken, dat de Rijkswaterstaat van oordeel is dat het plan geen volwaardige op- iossing biedt voor fietsers; het geplande fietspad wordt te smal geacht.

Raadsnotulen Heemstede | 1981 | | pagina 17