2e afd. 27 novemder 1981 134 voor electriciteit. Teneinde hierover een principiële discussie mogelijk te maken, wordt aan de commissies voor het gemeentelijk technisch bedrijf en voor financiën en beleidsplanning een nota "tarievenstructuur electri- citeit" voorgelegd. Deze zal binnenkort, tegelijk met een initiatiefnota van één van de fracties uit de raad hierover, aan de orde gesteld worden. 1.9.3 Centrale antenne inrichting. In onze memorie van antwoord ter gelegenheid van de najaarsbehandeling van het beleidsplan hebben wij technische informatie verstrekt omtrent de mogelijke ontwikkeling van de c.a.i. Het komende jaar willen wij ons verder oriënteren op de technische ontwikkeling en de mogelijkheden die dit voor ons systeem biedt. Anderzijds willen wij nagaan in hoeverre het wenselijk is de inrichting verder uit te bouwen. Hierbij zullen de financiële consequenties betrokken worden. 1.10 MILIEU. De nota over natuur- en mi1ieuvoorlichting en educatie in Heemstede is onlangs door ons aangeboden aan de commissie milieu en volksgezondheid. De nota zalvergezeld van eventueel commentaar van de commissie voor milieu en volksgezondheid, toegezonden worden aan de bij dit onderwerp betrokken organisaties en instel1ingen. Op korte termijn zal dit worden vöorgelegd aan de werkgroep, ons college en de raadscommissie, waarna definitief besloten kan worden tot een al dan niet gedeeltelijke over- name van de in de nota getrokken conclusies en gedane aanbevelingen. De uitvoering van de gemeentelijke lozingsverordening met gebruimaking van de capaciteit van het gewestelijk bureau miIieubeheeris afhanke- lijk van de uitbreiding van het bureau met één medewerker. Deze uitbrei- ding komt aan de orde bij de bespreking van de begroting 1982 van het gewest Kennemerland. Momenteel wordt nog gewerkt aan de inventarisatie van de in deze gemeen- te aanwezige ondergronds geplaatste olietanks. Zodra deze inventarisatie gereed is, zullen wij ons beraden over de vraag of, en zo ja, op welke wijze het gemeentebestuur op deze informatie moet inspelen. Vermeldenswaard is, dat uit de tot en met 3 juni j.l. gehouden inventa- risatie gebleken is, dat in het gebied tussen Het Spaarne, Herenweg, Koe- diefslaan, Binnenweg, Cloosterlaan, Wagnerkade en Bronsteevaart in totaal 556 tanks aanwezig zijn. Van deze tanks zijn er 115 gevuld met maar liefst 73.645 liter olie, terwijl de inhoud van 53 tanks niet kan worden vast- -22-

Raadsnotulen Heemstede | 1981 | | pagina 22