2e afd. 27 november 1981 134 laties van het te bouwen complex. 1.14.1.5 Jachthavens. In het kader van een betere dienstverlening werden bij de jacnthaven "Spaarneborgh" enkele electriciteitsaansluitingen geplaatst. Met betrekking tot de jachthaven "Van Merlenhaven" vindt beraad plaats ten aanzien van mogelijke verandering van de beheersvorm. 1.14.2 Groenendaal Op 17 juni 1980 hebben de commissie voor het gemeentelijk technisch be- J drijf, de cornmissie voor de recreatie en de verkeerscommissie zich ak- koord verklaard met het "globa'le model na inspraak" voor de renovatie van het wandelbos GroenendaalDaarna hebben wij een projectgroep Groe- nendaal ingesteld onder voorzitterschap van de wethouder voor de recrea- tie en waarin verder zitting hebben de portefeuillehouders vocr het ge- meentelijk technisch bedrijf, natuur- en mi1ieubeheer en verkeer, twee vertegenwoordigers van Staatsbosbeheeralsmede ambtenaren van het ge- meentelijk technisch bedrijf en de secretarie. Deze werkgroep heeft een bosbeheersplan opgesteld, dat omstreeks 1 ok- tober a.s. met een begroting van kosten aan ons college zal worden aan- geboden. Na behandeling van een en ander zullen wij ons (voor'lopige) standpunt hierover meedelen aan de bevolking (terugkoppeling inspraak). waarna de betrokken raadscommissies zullen worden gehoord. Vervolgens zullen wij ons definitieve standpunt met betrekk'ing tot het plan.bepa- len en uw raad terzake een voorstel doen. i -29-

Raadsnotulen Heemstede | 1981 | | pagina 29