*-e 27 november 1981 134 4. PR06N0SE PERSONELE CAPACITEIT. Aangezien de personele capaciteiten van het G.T.B. is opgenomen in de planning van het G.T.B. kan de berekening van de personele capaciteit beperkt blijven tot de secretarie. Gelet op de aard en de werkzaamheden van het kantoor van de gemeente- ontvanger is dit buiten beschouwing gelaten. Daarnaast zijn wij er van uitgegaan, dat de geplande üitbreiding van de afdeling interne zaken reeds voor de aanvang van het begrotingsjaar is gerealiseerd en volledig wordt benut voor de hiervoor bestemde taken. Gelet op het constant blijvende takenpakket van de afdeling bevolking c.a. is ook deze afdeling buiten beschouwing gelaten. Binnen de afdeling algemene zaken, onderwijs en huisvesting zijn ten behoeve van volksgezondheid, milieu en ruimteiijke ordening twee nieuwe medewerkers aangetrokken. Wij gaan er van uit, dat deze volledig beschik baar dienen te zijn voor de in dit kader bestaande taken. Hiernaast brei den de werkzaamheden op het gebied van aigemene zaken, juridische zaken, kabinet en onderwijs zich voortdurend uit. Hierdoor is het ons inziens noodzakelijk de uitbreiding van de secretarie in eerste instantie voor deze taken te bestemmen, met name ter ontlasting van de afdeiingschef Als ruimte gevonden kan worden om het projekt "uitbreiding secretarie met 0,8 formatieplaats per jaar" in het dekkingsplan op te nemen, lijkt het wenselijk in de eerste plaats voor deze afdeling een medewerker in voiledige dienst aan te trekken. De totaal resterende beschikbare capaciteit zal grotendeels aangewend moeten worden ter realisering van de projekten van lijst II. De raming van de beschikbare capaciteit voor nieuwe aktiviteiten bij de afdeling financiën en personeelszaken is als volgt: netto beschikbare capaciteit ca. 1.500 uren. Ook deze capaciteit zal vrijwel geheel besteed moeten worden aan ge- plande aktiviteiten en aan de projekten, genoemd in lijst II. De atdeling algemene zaken zal met name j)etrokken zijn bij de projek- ten: înventarisatie van voor publiek toegankelijke gebouwen; verbetering Indische Wijk; verbetering woonomgeving Binnenweg, Raadhuisstraat; aankoop van grote panden t.b.v. 1 en 2-persoonshuishoudenssplitsing van 4-kamerflatsverkeerskundige voorzieningen bij Blekersvaartweg en Glipper Dreef.

Raadsnotulen Heemstede | 1981 | | pagina 46