2e afd. 27 november 1981 134 Woonnota. De voorbereiding van de realisering van de sportzaal in het noordelijk deel van het plangebied Blekersvaartweg/Van Lennepweg is thans op grond van de inderdaad gewenst gebleken integratie in de planvorming met een eventuele nieuwe bibliotheek en een gemeenschapshuis onderdeel van de opdracht aan de Stichting Projectontwikkeling en Bouwbegelei- ding tot het opstellen van een algemeen programma van eisen voor ge- noemde voorzieningen. Voorzien is daarbij dat de sportzaal in de eerste fase gerealiseerd Zal worden. Het besluit met betrekking tot de verkeerssituatie op de Binnenweg en de Raadhuisstraat is herzien, hetgeen betekent dat op de hele Binnen- weg éënrichtingsverkeer van zuid naar noord zal worden ingsteld voor motorrijtuigen. De realisering zal plaatsvinden in aansluiting op de herinrichting van de Binnenweg. Er wordt naar gestreefd op korte ter- mijn tot uitvoering te komen. Aan beleidsintentie 16 wordt zoveel mogelijk tegemoetgekomen door alert te zijn op aanbiedingen van terreinen e.d. Daarnaast is de gemeente ge- abonneerd op de aanbiedingen die via de beurs van makelaars op de wo- ningmarkt verschijnen. Ten aanzien van beleidsintentie 17 merken wij op, dat bij de besprekin- gen welke in gewestelijk verband worden gevoerd over de verdeling van de op de NORON-lokatie te bouwen woningen, de beschikbaarstelling van een redelijk contingent woningen voor Heemsteedse woningzoekenden uiteraard de aandacht heeft. Met betrekking tot de verkeersconsequenties van de NORON-lokatie mer- ken wij het volgende op. Enkele maanden geleden heeft de Rijkswaterstaat de "Interim-rapportage tracéstudie Rijksweg 16 (A 22)" uitgebracht. Het dagelijks bestuur van het gewest heeft - met instemming van ons college - aan de Rijkswater- staat o.m. meegedeeld, dat de A 22 een essentiële functie zal kunnen vervullen bij de wederzijdse ontsluiting van de NORON-lokatie en het gewest Kennemerland. Het gedeelte van deze weg tussen de A 9 (Velser- tunnel-Badhoevedorp) en de S 20 (oost-west-verbinding ten zuiden van Nieuw Vennep) zou, mits speciale aandacht wordt geschonken aan de plaats van de aansluitingen en het aantal daarvan, de gewenste functie -4-

Raadsnotulen Heemstede | 1981 | | pagina 4