27 novei.iber 1981 134 woningen. Bij het opstellen van een programma van eisen voor het bestemmings- plan Blekersvaartweg/Burg. van Lennepweg zal worden bezien in hoeverre het destijds vastgestelde aantal van 190 woningen bijstel- ling behoeft, zulks met inachtneming van de in beleidsintentie 20 op- genomen verhouding van vrije sektorwoningen en woningwetwoningen. De samenwerking tussen de Heemsteedse woningcorporaties is, naast de reeds langer bestaande federatie, ten dele gerealiseerd. Bij voorkomen- de gelegenheden wordt getracht een verdergaande samenwerking te bevor- deren. Momenteel wordt in gewestelijk verband gewerkt aan de voorbe- reiding van nieuwe normen en kriteria welke in alle gewestgemeenten zul- len worden gehanteerd bij het woonruimteverdelingsbeleid. Verwacht wordt dat een concept van deze nieuwe normen en kriteria in het a.s. najaar gereed zal zijn. Ten aanzien van beleidsintentie 23 wordt opge- merkt, dat bij de wijziging van de Verordening op de welstandscommissie, vastgesteld bij raadsbesluit van 30 oktober 1980, nr. 110 de openbaar- heid van de vergaderingen van deze commissie is geregeld. In overeenstemming met het advies van de commissie voor ruimtelijke orde- ning en volkshuisvesting hebben wij op 26 september 1979 geconcludeerd dat voorlopig geen aanleiding bestaat voor verdere invulling van de onder- havige beleidsintentie. Ten aanzien van de 24e intentie menen wij te mogen verwijzen naar hetgeen hierna vermeld wordt onder het kopje "Verkeersstructuurplan". Met de 25e intentie wordt rekening gehouden. Ecgnomischezaken Met de bestaansmogelijkheden en ontplooiingskansen van het bedrijfsleven, wordt bij het nemen van besluiten rekening gehouden. Vooraf vindt in voor- komende gevallen overleg plaats. De raadscommissie voor economische zaken is conform de beleidsintentie samengesteld. 2e afd. Verkeer^nrs^^en 25).

Raadsnotulen Heemstede | 1981 | | pagina 6