_J be atd' 25 februari 1982 8 Resumerend stellen wij u voor het belang van de aangekondigde onderzoe- ken ineerdervermelde zin te onderschrijven. Uit het advies blijkt, dat de commissie op grondige wijze heeft geanaly- seerd, welke werkzaamheden als "beheer-administratie, of schoonmaak" kun- nen worden aangemerkt. Vervolgens heeft zij op onderdelen van het werk na- gegaan welke verschillen er bestaan ten aanzien van formatie-urer, en heeft zij aangegeven aan welke van die wensen naar haar mening kan worden tege- moetgekomen. Het advies van de commissie is als volgt opgebouwd: a. Schoonmaak. b. Beheer. c. Administratie. d. Samenvatting aanbevelingen en financiële consequenties Met de conclusies inzake "schoonmaak" en "administratie" kunnen wij ons in principe verenigen. Over "beheer" merken wij het volgende op. Wij constateren, dat er volgens de commissie sprake is van twijfel overhet benodigde aantal beheersuren ten behoeve van Centrum 111. Op grond van de stukken menen wij te nogen stellen.dat het totale voor Vhoon- maak-beheer en administratie" voor de drie instellingen beschikbare budget toereikend is voor de uitvoering van de taken op dat terrein en dat derhal - Ve een °P1ossing van eventuele knelpunten terzake bij de afzonderlijke in- stellingen gevonden zal moeten worden door herschikking. Voorstellen daar- t°e zouden b-v. gedaan kunnen worden wanneer de commissie beschikt over door deinstellingenverstrekte éénduidige gegevens over een aantal jaren. Wij zijn dan ook niet voornemens om een projekt ter verhoging van dit bud- get aan u voor te leggen, dan wel opneming te or.dersteunen. Wij menen dat de situatie in elk geval en uiterlijk opnieuw besproken zou moeten worden op het moment, dafer een vakature ontstaat in de formatie- plaats van de conciërge-beheerder van Centrum 111. Het subsidie aan Cen- trum 111 m de salanslasten van de conciërge-beheerder kan dan ook uit- sluitend worden verleend, onder het voorbehoud, dat uiterlijk bij het ont- staan van een vakature mogelijk een .wijziging van het subsidiebedrag/aantal formatie-uren zal plaatsvinden. Wij stellen u dan ook voor om de huidige situatie m.b.t. schoonmaak, beheer en administratie te handhaven tot het moment waarop voorstellen worden gedaan om binnen het totale voor "schoon- 4" ü!,1!'", "b8h0er schoonmaak- en administratie" van de drie club-en

Raadsnotulen Heemstede | 1982 | | pagina 13