5e afd. 25 februari 1982 8 maak-beheer- en administratie" beschikbare budget te herverdelen, dan wel totdat er een vakature ontstaat in de formatiepiaats van de beheer- der-conciërge van Centrum 111. 5. Ontwerp-programma Het ontwerp-programma bevat een schat aan informatie over de voor 1982 geplande aktiviteiten. In het veriengde hiervan wordt u voorgesteld omons college te machtigen om aan organisaties ten behoeve van de uitvoenng van de aktiviteiten subsidie te verlenen. Naar aanleiding van het verzoek^ om voor 1982 het budget te verminderen heeft de commissie - zoals in het voorgaande reeds is opgemerkt - geadviseerd om het subsidie aan de stich- ting J.H.V.U. terug te brengen. Wij stemmen in met dit voorstel van de commissie en de commlssie heeft voorts ingestemd met ons voorstel de vereniging Oud-Heemstede-Bennebroek niet in het progranma voor 1982 op te nemen.De commissie merkt op, dat de subsidie-aanvragen en de beoorde- lirig daarvan niet volledig konden worden afgestemd op de subsidieverorde- nincjen. Met de commissie verwachten wij, dat hierin reeds het komende jaar verbetering kan worden aangebracht. Eén van de voorstellen heeft be- trelcking op stichting Centrum 111. Voorgesteld wordt o.a.om vooralsnog ëênr.ialig een extra bedrag ad f.4.120,- te verstrekken ten behoeve van ak- tiviteitenkosten. De commissie stelt voor deze verhoging te dekken d.m.v. een éénmalige aanwending van de gelden uit het projekt "jeugd- en jongeren- werk; subsidiëring aktiviteiten in de wijk De Glip" met name, omdat Stich- tinc 't Oude Posthuis binnen haar budget de middelen heeft kunnen vrijma- ken voor het uitvoeren van aktiviteiten voor jongeren in de Glip. Voor 1932 kunnen wij ons met deze dokkingswijze verenigen. In afwijking van het voorstel van de commissie (pag.70 programma) zijn wij van oordeeldat subsidiëring van het Dreefcomité thans niet plaats moet vinden. Dit, omdat wij van mening zijn dat eerst het ook door de commissie gewenste nadere beraad over een subsidiesysteem voor dit soort aanvragen dient plaats te vinden. Vooruitlopend daarop subsidiëren zou een ongewens- te precedentwerking hebben. In het ontwerp-programma wordt ook een overzicht gegeven van de kosten per werkvorm. Wij verheugen ons erover,.dat de commissie er in is geslsagd om in overleg met de instellingen, voor wat betreft het verstrekken van gege- vens, tot een werkbaar compromis te komen. - 6 -

Raadsnotulen Heemstede | 1982 | | pagina 14