9 Het is de besturen niet toegestaan bij hen in dienst zijnde beroeps- krachten voor het lidmaatschap voor te dragen. 10. Aan het eind van de experimentele periode van 2 jaar dient in het be- geleidingsorgaan een evaluatie omtrent funktioneren en samenstelling van het begeleidingsorgaan plaats te vinden. Een verslag hiervan doet het begeleidingsorgaan vôôr 1 juni 1984 toekomen aan het col- lege van burgemeester en wethouders. 11. Het begeleidingsorgaan stelt een reglement vast, welk reglement goed- keuririg behoeft van het college van burgemeester en wethouders. Voor het jaar 1982 zullen de kosten lager uitvallen in verband met het feit dat.. de aan te stellen part-time opbouwwerker(ster) wellicht niet in de maximum salarisschaal ingeschaald behoeft te worden. (De salarissciiaal is afhankelijk van leeftijd en ervaring van de aan te stellen opbouwwer- ker(ster) en aanstelling wellicht niet zal kunnen plaatsvinden vöôr 1 juli 1982 in verband met sollicitatieprocedure en eventuele opzegtermijn. Uit de aldus verkregen besparingen kunnen de éénmalige kosten zoals aan- schaf bureau worden bestreden. Het bestuur van de stichtmg Centrum 111 dient voor deze kosten een begroting in te dienen. Wij stellen u voor ons te machtigen hiervoor het bestuur van de stichting Centrum 111 op basis van de door Centrum 111 in te dienen begroting een subsidie te verstrekken in de éénmalige kosten. In de salarislasten zijn de sociale lasten opgenomen waaronder de kosten verbonden aan de premie Ziektewet. In deze kosten wordt momenteel aan de drie club- en buurthuizen geen subsidie verstrekt. De besturen dienen deze kosten dan ook binnen hun organisatie op te vangen. Het bestuur van de stichting Centrum 111 is slechts formeel werkgever van de aan te stellen part-time opbouwwerker (ster) en let is de bedoeling de part-time opbouwwerker(ster) in beginsel inzetbaar te laten zijn in de gehele gemeente. In verband hiermede lijkt het ongeweist de kosten van de premie Ziektewet ten laste van het bestuur van de stichting Centrum 111 te laten komen. Wij stellen u dan ook voör gebruik te maken van de u in artikel 2 lid 2 van de algemene subsidie- verordening, specifiek welzijn gegeven bevoegdheid een beoaling van de verordening of van de bijzondere verordening in bijzondere gevallen niet van toepassing te verklaren. Het gaat in casu om artikel 5 lid 2 van de -4- 5e afd. 25 februari 1982

Raadsnotulen Heemstede | 1982 | | pagina 20