4e afd. 25 februari 1982 1[j te leggen drainageleiding. Over de keuze van de maatstaf vindt nog over- leg plaats met de betrokkenen. Naar onze mening kan derhalve aan de eige- narenc.q. huurders van perceien op het "Eiland Rozenburg" de keuze wor- den geiaten weik systeem zij willen toepassen: het gemeenteiijke (met apar- te aansluiting op het gemeenterioolöf het door de heer Kirschbaum voor- gesteide, waarbij de bijdrage van de gemeente door ons college naar rede- 1 ijkheid zal worden vastgesteld. De toekenning van de bijdragen diento.i. te geschieden onder een aantai door ons te stellen voorwaarden. Wij geven u in overweging uw besluit van 25 september 1981 dienovereenkom- stig te wijzigen. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE, De secretaris, 06 burgemeester W.H. van den Hoek. O.R. van den Bosch. De raad van de gemeente Heemstede; geiezen het voorstei van burgemeester en wethouders d.d. 9 februari j.l.; BESLUIT zijn besluit d.d. 24 september 1981, nr. 105, in dier voege te wijzigen dat het daarbij verleende krediet ad. f 170.000 mede bestemd zal zijn voor het door burgemeester en wethouders (onder door hen te stellen voor- waarden) verlenen van naar redelijkheid vast te stellen bijdragen aan eige- naren en/of huurders van percelen op het "Eiland Rozenburg" voor het leggen van drainageleidingen c.a. op eigen terrein, zonder dat een aparte aanslui- ting op het gemeentelijk riool wordt gemaakt. HEEMSTEDE25 februari 1982. De raad voornoemd, De secretaris, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1982 | | pagina 26