2e afd. 25 februan 1982 17 uiterste geval bereid geweest te komen tot een compromis door middel van aanpassing van artikel 7 van de verordening, echter onder uitdrukkelijke voorwaarde, dat geen sprake zal zijn van een algemene mogelijkheid, die in zijn effekten feitelijk op iedereen van toepassing is. Tijdens de op 18 januari j.l. gehouden vergadering van de commissie voor personeelsaangelegenheden is door vertegenwoordigers van ambtenarenorga- nisaties gebruik gemaakt van het spreekrecht. Hieruit bleek dat men het betreurde dat de standpunten in de vergadering van de commissie voor geor- ganiseerd overleg niet tot elkaar gekomen waren. Men drong erop aan het overleg te heropenen waarbij als gegeven wordt geaccepteerd dat een automa- tisch doorstromen naar een uitlooprang niet tot de mogelijkheden behoort. Gehoord deze bereidheid tot een nieuw gesprek op deze basis en gelet op de bestaande bereidheid van de zijde van ons college om een gesprek aan te gaan adviseert de commissie dit overleg te heropenen. Het uitgangspunt daarbij dient te zijn dat het "tweerangenstelselge- handhaafd wordt met daarbij de kanttekening dat in bepaalde gevallen een uitlooprang kan worden toegekend. Met dit advies kunnen wij ons verenigen. Gelet op het feit dat van de zij- de van de vakorganisaties overigens geen bezwaar bestaat tegen de nota beloningsbeleid en het daarin gekozen systeem van functiewaardering, stel- len wij u, na overleg met de commissie personeelsaangelegenheden, voor thans in te stemmen met de nota "Naar een nieuw Beloningsstelsel". Tevens wordt voorgesteld het benodigde aanvullend krediet voor de invoering ad f.63.000,-- beschikbaar te stellen opdat vertraging bij de invoering voor- komen kan worden. Voor de vaststelling van de bezoldigingsverordening zullen wij u te zij- ner tijd, nadat nogmaals behandeling in het georganiseerd overleq heeft plaatsgevonden, een concept aanbieden. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE De secretaris, W.H.van den Hoek, De burgemeester O.R.van den Bosch. - 2 -

Raadsnotulen Heemstede | 1982 | | pagina 46