4e afd. 25 februari 1982 PLAATSING VAN PLATTEGROND-INFORMATIEKASTEN 18 19 Heemstede, 2 februari 1982. 2. Aan de raad, De Wijkraad Rivierenwijk heeft onze medewerking gevraagd voor het plaat- sen van twee plattegrond-informatiekastenrespektievelijk bij de hoek Herenweg/Rijnlaan en bij de Amstelbrug. Tegen inwilliging van het verzoeF bestaan o.i. in beginsel geen bezwaren. Na informatie bij enkele bedrijven hebben wij besloten gebruik te maken van een offerte van Suurland's Vademecum B.V. te Eindhoven; deze biedt gratis levering en onderhoud aan van verlichte plattegrondkasten, onder voorwaarde dat hierin reklame mag worden aangebracht en dat de kasten ge- durende tien jaren op dezelfde plaats mogen staan; tevens wordt als voor- waarde gesteld dat elders op een centrale plaats in de gemeente nog een derde kast mag worden aangebracht. De kosten van plaatsing en aanslui- ting op de openbare verlichtingbegroot op f 800,-- per kast, komen voor rekening van de gemeente. Eén en ander achten wij aanvaardbaar. De gewenste derde kast kan geplaatst worden bij de oostelijke ingang van het NS.-station. Bij de behandeling van dit onderwerp in de commissie voor het gemeentelijk technisch bedrijf en de commissie voor financiën en beleidsplanning is gevraagd na te gaan of ook een plattegrond-informa- tiekast kan worden geplaatst bij het benzinestation aan de Cruauiusweg (noordzi jde)Mits de provinciale Waterstaat toestemming verleent totplaa' sing op de aan de provincie in eigendom toebehorende grond, bestaan daar- tegen geen bezwaren. De plaatsings- en aansluitkosten worden in dit gevaig- begroot op f 1.300,--. Voor vier kasten is dus in totaal f 3.700,-- nodig. Wij stellen u voor een krediet tot dit bedrag beschikbaar te stellen. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE, De secretaris, W.H. van den Hoek. De burgemeester O.R. van den Bosch. op

Raadsnotulen Heemstede | 1982 | | pagina 49