4e afd. 29 april 1982 53 1. parkeerterrein tegenover het dierenpark; hier zuilen 60 parkeerplaat- sen gecreëerd worden voor personenauto's, alsmede 4 voor auto's van gehandicapten 2. parkeerterrein tegenover het restaurant; hier komen 170 parkeerplaat- sen voor personenauto's, 3 voor autobussen en bij het restaurant 11 par- keerplaatsen voor personenauto's en 2 voor auto's van gehandicapten 3. aan de noordzijde van de Sparrenlaan komen 20 parkeerplaatsen voor per- sonenauto's. Het sub 2 bedoeld parkeerterrein zal worden voorzien van een eenvoudige verlichting. Bij Mar.iënheuvei blijft bij de padvindersgebouwtjes de park.eervoorziening aldaar bestaan, echter uitsiuitend voor bezoekers en gebruikers van deze complexen. Door middel van een slagboom met een slot wordt deze voorzie- ning afgesloten voor de auto's van rekreanten. De parkeerplaats bij het Vrijheidsbeeld verdwijnt. Buiten de daarvoor toegewezen ruimten wordt parkeren onmogelijk gemaakt door het aanbrengen van stammen en paaltjes langs alie voor auto's toegan- kelijke wegen. Er wordt in het kader van het regionaal fietspadenplan een nieuw fietspad door Groenendaal gerealiseerd, dat een verbinding vormt tus sen de Herenweg en de Glipper Dreef. De voetpaden wor-den op plaatsen waar dat nodig is duidelijker gemarkeerd en/of beter begaanbaar gemaakt. Het gehele huidige voetpadenstelsei wordt herzien. Onnodige paden worden dichtgeplant. Voor de bezoekers worden één of meer overzichtstableau's geplaatst. Hierop kan men zich oriënteren ten aanzien van rekreatiemogelijkheden in Groenen- daal De beginpunten van de wandelingen worden verlegd naar de parkeerplaats tegenover het restaurant. Vooralsnog blijven het aantal banken en andere rekreatieve voorzieningen gehandhaafd. Er worden 3 picknicksets bijgeplaatst. De pony-trax krijgt, in verband met de aan te leggen verkeersdrempelsop het gedeelte tussen het woonhuis Groenendaal 4 en de Bosbeekiaan een route welke gedeeltelijk buiten de rijbaan ligt. Er worden geen ruiterpaden aangelegd. Wegen. Voorzover het asfalt- of klinkerwegen betreft, is het onderhoud gering.

Raadsnotulen Heemstede | 1982 | | pagina 100