4e afd. 29 april 1982 54 VOORBEREIDING HERZIENING BESTEMMINGSPLANNEN Heemstede, 20 april 1982. Aan de raad, Bij uw besluit van 6 mei 1981, nr. 53, heeft u de herziening van de be- stemmingsplannen in voorbereiding verklaard voor de volgende terreinen: - de terreinen ten noorden van de Glipper Zandvaart, welke zich, van de Ringvaart af, in een strook van plm. 110 meter breedte uitstrekken tus- sen de Glipper Zandvaart en de zuid-westelijke grens van het plan Glipl; - de terreinen ter weerszijden van de Prinsenlaan, voorzover gelegen inhet nog van kracht zijnde bestemmingsplan nr. 54; - de terreinen ten noorden van de Kerklaan, ten oosten van de Burg. van Lennepweg, ten zuiden van de Koediefslaan en ten westen van de Blekers- vaartweg - de terreinen, waarvoor van kracht is het bestemmingsplan "Plan Glip II", vastgesteld bij uw besluit van 26 maart 1964, nr. 43. De termijn van de werking van uw voorbereidingsbesluit eindigt op 6 mei 1982. Voor deze gebieden is een nieuw voorbereidingsbesluit: nodig, omdat nog geen ontwerp van een herziening voor deze gebieden ter inzage kon wor- den gelegd. Bij uw besluit van 26 maart 1981, nr. 47, werd een herziening van het be- stemmingsplan Merlenhoven in voorbereiding verklaard. Een herziening van het bestemmingsplan was noodzakelijk door wijzigingvan de aantallen te bouwen woningwetwoningen en premiekoopwoningen. Na vast- stelling van het voorbereidingsbesluit zijn zogenaamde anticipatieprocedu- res aangevangen voor de realisering van het plan van 120 woningwetwoningen, 26 HAT-eenheden en 20 garages en van de plannen voor het bouwen van 90 en 16 premiewoningen en van 48 en 10 garages. Op het tijdstip van het verstrijken van de werkingsduur van het voorberei- dingsbesluit, te weten 26 maart 1982, was de aan het college van gedepu- teerde staten van Noord-Holland gevraagde verklaring van geen bezwaar, als bedoeld in artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 50, lid 8, van de Woningwet inzake de realisering van de 26 HAT-eenheden - wo- ningen voor één- en tweepersoonshuishoudens - nog niet ontvangen.

Raadsnotulen Heemstede | 1982 | | pagina 105