4e afd- 29 april 1982 54 Het is in verband met de nog te verlenen bouwvergunningen noodzakelijk een herziening van het bestemmingsplan Merlenhoven opnieuw in voorberei- ding te verklaren. Het voorbereidingsbesluit zai gelden voor het gehele bestemmingsplan omdat verwacht wordt dat een aantal van de in het plan opgenomen premie B-koopwoningen uit financiële overwegingen in de premie- huursektor zal worden gerealiseerd. Kaarten, waarop de gebieden, waarop dit voorstel betrekking heeft, zijn aangeduid, liggen voor u ter inzage. Een ontwerp-besluit bieden wij u hierbij ter vaststelling aan. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE, De secretaris, De burgemeester H.H. van den Hoek. O.R. van den Bosch. De raad van de gemeente Heemstede; geiezen het voorstei van burgemeester en wethouders d.d. 20 april 1982; gelet op artikel 21 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening; BESLUIT I. te verklaren dat een herziening van het bestemmingsplan wordt voorbe- reid voor de volgende terreinen, weike zijn aangegeven op de bij dit besluit behorende kaarten: a. - de terreinen ten noorden van de Glipper Zandvaart, welke zich, van de Ringvaart af, in een strook van een breedte van 110 me- ter uitstrekken tussen de Glipper Zandvaart en de zuidwestelijke grens van het bestemmingsplan "Glip I"; - de terreinen ter weerszijden van de Prinsenlaan, voorzover gele- gen in de nog van kracht zijnde herziening 54 van het bestem- mingsplan; - de terreinen, waarvoor van kracht is het bestemmingsplan "Plart Glip II", vastgesteld bij zijn besluit van 26 maart 1964, nr. 43; b. de terreinen ten noorden van de Kerklaan, ten oosten van de Burge- meester van Lennepweg, ten zuiden van de Koediefslaan en ten westen -2-

Raadsnotulen Heemstede | 1982 | | pagina 106