4e afd. 29 april 1982 37 INRICHTING SPEELTERREIN HOEK KOEDIEFSLAAN/BLEKERSVAARTWEG. Heemstede, 6 april 1982. Aan de raad, Bij de behandeling van het beleidsplan in het najaar van 1980 is reke- ning gehouden met het creëren van speelvoorzieningente beginnen in 1982. In lijst II van de Bijstelling Beleidsplan Voorjaar 1981 is hier f 8.000,voor uitgetrokken. Voor 1982 stellen wij u voor het geld te besteden aan de inrichting van het terrein hoek Koediefslaan/Blekersvaartweg Bedoeld terrein ligt momenteel ongebruikt, omdat ria sloop van de ge- bouwen van de voormalige wasserij Rhee, alleen het oostelijk gedeel- te provisorisch ingericht is als tijdelijk parkeerterrein. Het weste- lijk gedeelte is afgedekt met aarde en om stuiven te voorkomen, inge- zaaid met gras. Wij achten het gewenst dat dit grasveldje tijdelijk wordt ingericht als speelterrein in afwachting van een definitieve bestemming van dit terrein in het kader van het bestemmingsplan Blekersvaartweg. Om te voorkomen, dat de spelende kinderen op het parkeerterrein, of te dicht bij de tuin van het naastgelegen huis komen, zal het terrein worden af- gerasterd met een hekwerkje van ongeveer 0,80 meter hoog. Voor de inrichting van het terrein zijn de volgende speeltoestellen ge- pland: een schommelstelling, een vierzijdig klimrek. een hangladdercombinatie, een evenwichtsbalk, een duikelrekje en enkele bokspringpaaltjes (zie tekening bij de ter inzage liggende stukken). Bovendien zijn er drie eenvoudige zitbanken gepland. Verhardingen in de vorm van betontegels of rubbertegels zullen niet worden aangebracht. De omwonenden zijn bij brief van 23 oktober 1981 van het plan op de hoogte gebracht. De (merendeels positieve) reakties zijn bij dc ter inzage liggende stukken gevoegd. De kosten van de inrichting van het speelterrein worden geraamd op f 9.000,— Er is dus f 1.000,— meer nodig, dan waarop is gerekend. Wij geven u in overweging de benodigde f 9.000,-- beschikbaar testellen. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE. De secretaris W.H.van den Hoek. De burgemeester O.R.van den Bosch.

Raadsnotulen Heemstede | 1982 | | pagina 11