2e afd. 29 april 1982 41 A. VOORSTELLEN MET BETKEKKING TOT DE PROJECTEN. Evenals vorig jaar zijn de grenzen, die gehanteerd worden om te bepalen of een project in de prioriteitstelling moet worden be- trokken, gesteld op de volgende bedragen: - voor investeringen f 20.000,-- - voor projecten ten laste van de gewone dienst: bij éénmalige uitgaven f 10.000,-- bij jaarlijks terugkerende uitgaven 5.000,— Alvorens in te gaan op de projecten voor lijst I en II willen wij eerst een korte beschouwing wijden aan die projecten, waarvoor in het dekkingsplan 1982-1985 ruimte werd gecreëerd. Wij zullen u daarbij voorstellen een aantal van deze projecten od lijst II te plaatsen, dan wel opnieuw in de prioriteitstelling te betrekken. Als criterium hebben wij gehanteerd het feit of inmiddels een aan- vang met de voorbereiding voor de realisering van het betreffende project is gemaakt dan wel of redelijkerwijs nog dit jaar hiermee zal worden begonnen. a. Jeugdaccommodatie in "De 61ip". Op dit moment wordt de mogelijkheid onderzocht om de kleuterschool "Glippe-rtjeshof"die per 1 augustus 1982 ontruimd zal worden, hier- voor aan te kopen. Er wordt naar gestreefd nog dit jaar een jeugdaccommodatie te realiseren, zodat dit project niet meer opge- nomen behoeft te worden op lijst I. Voorshands ware dit project op lijst II op te voeren. b. Uitbreiding personeelsbestand secretarie. De uitbreiding houdt 4 functionarissen in, te weten 2 in 1982, 1 in 1985 en 1 in 1986. De uitbreiding voor 1982 is inmiddels ge- realiseerd. Gelet op het feit dat de totale uitbreiding als êén project wordt gezien, hebben wij de gereserveerde lasten in het dekkingsplan voor de jaren 1985 en 1986 overgebracht naar lijst II. c. Aanleg fietspad aan de zuidzijde van de Prinsenlaan tussen Kadijk en Herenweg in 1983. Aan de voorbereiding van dit project wordt gewerkt, zodat deze overgebracht kan worden naar lijst II. d. Aanpassing "Het Oude Slot" t.b.v. gehandicapten in 1984. In het dekkingsplan zijn de lasten gereserveerd voor een investering van f 25.000,--. Er zijn inmiddels plannen voorbereid zodat dit project opgenomen kan worden op lijst II. e. Uitbreiding personeelsbestand bureau sociale zaken i.v.m. imma- teriële bijstand. De nota die o.m. de immateriële bijstand behandelt zal binnenkort aan u worden voorgelegd. De voorbereiding van de realisering van dit project is hiermee reeds enige tijd gaande. In dit licht ge- zien is er aanleiding dit project op lijst II te plaatsen, met als jaar van realisering 1985. - 2 -

Raadsnotulen Heemstede | 1982 | | pagina 20