2e afd. 29 april 1982 41 Voor de projecten van groep m, IV en V kon geen ruimte in het dek- kingsplan gecreëerd worden. Deze projecten dienen daarom ODnieuw bij de prioriteitstelling te worden betrokken. Het betreft de volgende projecten: Groep III - aanbrengen van geluiddemoend materiaal in schoolgebouwen, waarbij een start gemaakt zal worden met de klassen 1 en 2; - ontwikkelen van een zodanig subsidiebeleid dat een planmatige toe- deling van een totaal aan subsidies mogelijk is; - onbruikbaar maken van niet meer in gebruik zijnde olietanks bij gemeentelijke gebouwen en scholen en stimuieren dat ook particulieren dit doen; - voorzieningen t.b.v. veiliger fietsen op de Kerkiaan. Groep IV - muzikale vorming kleuteronderwijs; - uitbreiding administratieve ondersteuning "Het Honk" en "Het Oude Posthuis" - reconstructie kruispunt Havikweg/Zandvoortselaan; - uitbreiding aktiviteiten bejaardenwerk in "De Glip" en Componisten- buurt. Groep V - uitbreiding en verbetering van de huisvesting van de dieren in de kinder boerderij mede in verband met een uitbreiding van de funktie daar- van op educatief gebied; - baggeren sloten en vaarten; - persorieelsbeoordel ing; - extra lasten restauratie "Meerzicht". Bij deze projecten merken wij het volgende op. Het project "onbruikbaar maken van niet meer in gebruik zijnde plie- tanks bij gemeentelijke gebouwen en scholen en het stimuleren dat ook particulieren dit doen" heeft voor de gemeente geen financiële consequentiesOm die reden is met de voorbereiding een aanvang ge- maakt en zal dit project nog dit jaar gerealiseerd worden. Het project kan derhalve vervalien. Met betrekking tot het project "uitbreiding administratieve ondersteu- ning "Het Honk" en "Het Oude Posthuis" verwijzen wij naar ons voorstel van 9 februari j1over het sociaal-cultureel plan 1982-1986 en het programma 1982. Wij concluderen daarin de huidige situatie m.b.t. schoonmaak, beheer en administratie te handhaven tot er voorstelien worden gedaan om het beschikbare budqet te herverdelen dan wel totdat er een vakature ontstaat in de formatieplaats van de beheerder-conciër- ge van Centrum 111. Met het oog hierop dient dit oroject van groep IV te vervallen. Bij de behandeling van de begroting 1982 hebben wij aan u de toe- zegging gedaan te trachten zo snel mogelijk moet voorstellen te komen die moeten leiden tot het behoud van het Dand "Meerzicht". Het ziet er naar uit dat het mogelijk is binnenkort een voorstel aan u voor te

Raadsnotulen Heemstede | 1982 | | pagina 21