2e afd. 29 april 1982 41 leggen. Mede in aanraerking genomen de door uw raad gedane uitspraken concluderen wij dat in feite niet meer van een keuze sprake is. Ge- let op het bovenstaande kan dit keuzeproject vervallen. Wij stellen u voor de overige negen projecten opnieuw od lijst I te plaatsen. In de aanbiedingsnota van maart 1981 hebben wij een korte beschou- wing gewijd aan het verkeersstructuurplan en de verkeersstudie Zuid-Kennemerland. Wij hebben toen besloten geen projecten aan u voor te leggen. Het verkeersstructuurplan is thans zodanig voorbereid dat, naar verwachting, in de raadsvergadering van 25 maart a.s. het plan aan uw raad kan worden voorgelegd. Wa vaststelling van het ver- keersstructuurplan zal een verkeerscirculatieplan worden ontworpen, waaruit dan concrete projecten kunnen worden voorgesteld. Bij de vaststelling van het dekkingsplan 1982-1985 hebt u ingestemd met bestemming van f 500.000,-- uit de saldireserve voor de reali- sering van maatregelen voortvloeiend uit het verkeersstructuurplan. Hierna wordt weliswaar een aantal projecten op verkeersgebied aan u voorgesteld, doch deze vloeien niet rechtstreeks voort uit het ver- keersstructuurplan. Tot slot merken wij op dat wij ook dit jaar helaas niet geslaagd zijn in het leveren van een uitvoerige toelichting op de projecten. Dit is raede toe te schrijven aan een versnelling van de behandeling van het beleidsplan 1982 met êén maand. Hierna volgt de behandeling van de ingediende projecten.

Raadsnotulen Heemstede | 1982 | | pagina 22