4e afd. 29 april 1982 33 Door de beschikking van de Minister van Verkeer en Waterstaat van 14 ja- nuari 1981 zijn ook brandbare gassen, waaronder LPG (Liquefied Petroleum Gas), routeplichtig geworden. Wij stellen u voor door de vaststelling van bijgaande regeling ons coiiege te machtigen tot het aanwijzen van bepaalde wegen of v;eggedeelten voor het vervoer van gevaarlijke stoffen. Het lijkt ons om redenen van doelmatigheid gewenst dat de aanwijzing door ons college gebeurt; eventuele noodzakelijke wijzigingen kunnen dan immers snel geschieden. Indien u deze regeling vaststelt, ligt het in onze bedoeling als wegen voor vervoer van gevaarlijke stoffen aan te wijzen: de Cruquiusweg, de Nijver- heidsweg en de Industrieweg. De raad van de gemeente Heemstede; gezien het voorstel van burgemeester en wethouders van 6 april 1982; gelet op artikel 22 van de Wet Gevaarlijke Stoffen van 1963 (Stb. 1963,313) en op Bijlage 2, Hoofdstuk II, artikel 5 van het Reglement betreffende het vervoer over land van gevaarlijke stoffen (VLG; Staatscourant van 28 septem- ber 1979, nr. 189); gelet voorts op artikel 168 van de gemeentewet; de volgende regeling te treffen inzake het vervoer van gevaarlijke stoffen: Artikel 1. Burgemeester en wethouders kunnen bij ter openbare kennis te brengen besluit wegen of weggedeelten aanwijzen voor het vervoer van gevaarlijke stoffen _2_ Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE, De secretaris, W.H. van den Hoek. De burgemeester O.R. van den Bosch. BESLUTT

Raadsnotulen Heemstede | 1982 | | pagina 2