B en W/ raadsfractie Commentaar/toelichting B en W B en W/P.H. Dit project is ter uitvoering van de nota natuur- en milieuvoorlichting en -educatie. Uitvoering van het project zal niet eerder ter hand penomen worden dan nadat de nota door uw raad is vastgesteld. B en W/P.H. Idem. P.H. Toelichting fractie: De lozingsverordening wordt momenteel niet voldoende toegepast. Voor het lozen op het gemeenteriool dient een aanvraag ingediend te worden. De aanvragen die- nen gecontroleerd te worden, waar veel tijd mee ge- moeid is, vooral met betrekking tot de aanvragen voor afvoer van gevaarlijke stoffen. Commentaar B en W. Getracht zal worden realisering binnen de bestaande personele capaciteit op te vangen. Voorgesteld wordt het project niet op te voeren. B en W Is vorig jaar ook opgevoerd en geëindigd in groep V. B en W/V.V.D./ Is vorig jaar ook opgevoerd. P.H. P.H. Is vorig jaar ook opgevoerd, geen bezwaar tegen op- voering. P.H. Is vorig jaar ook opgevoerd, geen bezwaar tegen op- voeri ng. B en W/V.V.D./ Is vorig jaar ook oogevoerd en geëindigd in qroeD P.H. III. B en W/V.V.D./ Is vorig jaar ook opgevoerd en is geëindigd in C.D.A./P.H. groep IV. B en W/P.H. Is vorig jaar ook opgevoerd. B en W Gelet op het feit dat door het rijk vooralsnoa geen subsidie beschikbaar wordt gesteld is gevraagd of de gemeente een deel van de restauratiekosten ad f 100.000,-- kan voor-financieren. B en W/P.H. Het kinderdagverblijf is bedoeld voor het ODvangen van kinderen van 0-6 jaar. In het project wordt een gemeentelijke jaarlijkse bijdrage gevraagd naast de rijksbijdrage. B en W Is vorig jaar ook opgevoerd. - 12

Raadsnotulen Heemstede | 1982 | | pagina 31