2e afd. 29 april 1982 41 LIJST II. PKOJECTtN DIE NIET TER KEUZE STAAN. Ten opzichte van de lijst II van 1981 zijn de volgende projekten ver- vallen: - tijdelijke'voorziening t.b.v. het fietsverkeer op de Glipperdreef tussen Dr. Schaepmanlaan en Van Merlenbrug. Voor deze projekten zijn inmiddels kreaieten beschikbaar gesteld. Het projekt "uitbreiding aktiviteiten voor bejaarden" is vervallen, omdat dit gesplitst is. Een aantal nieuwe projekten is opgevoerd onder meer doordat een nieuw jaar aan de reeks is toeaevoegd. Uitgangspunt voor het jaar van opvoering is bij de vervangingsinvesteringen het moment waarop de investering is afgeschreven. In het desbetreffende jaar zal worden bezien of daadwerkelijk tot vervanaing moet worden overgegaan. Voorzover geen nadere ramingen van de kosten van de onderscheiden pro- jekten bekend zijn, hebben wij deze met 5% verhoogd. Bij de berekening van de budgettaire lasten is vorig jaar uitgegaan van een rentepercentage van 13. Gezier. de huidige ontwikkelingen od de kapitaalmarkt kan dit percentage verlaagd worden tot 12. Het onderzoek van de werkgroep informatieverzorging is nog niet afge- rond. Dit betekent dat de projekten - vervanging boekhoudmachine van de sekretarie en het gemeentelijk technisch bedrijf - nog oo deze lijst vermeld staan. Wat betreft de materieelvoorziening bij het gemeentelijk techmsch bedrijf zijn er enkele vervanaingen verschoven naar latere jaren, omdat de huidige staat van onderhoud dit naar onze mening aanvaardbaar maakt. Verder is een regelmatige opbouw verkregen in de vervanging van de Simca-bestelwagensIn de periode 1983 t/m 1987 zullen er elk jaar twee wagens worden vervangen. Toegevoegd zijn de projekten die eind 1981 in het dekkingsplan zijn opgenomen en waarvoor reeds voorbereidingen voor de realisatie getrof- fen worden te weten: - uitbreiding personeelsbestand bureau sociale zaken i.v.m. immateriële bijstand; - uitbreiding personeelsbestand sekretarie in 1985 en 1986; - aanleg fietspad aan de zuidzijde van de Prinsenlaan tussen de Kadijk en de Herenweg in 1983; - aanpassing "Het Oude Slot" ten behoeve van aehandicapten in 1984; - jeugdaccommodatie in "De Glip". Voorts zijn de volgende nieuwe projekten opgevoerd: - vervanging traktor op het sportpark; - renovatie banen op het tennispark "Groenendaal - inwendige wijziging Gezondheidshuis; - de c.a.i. dienstbaar maken voor de veiligheid van burgers zoals een alarmeringssysteem voor ouderen; - inrichting voormalige kantine van wasserij Beelen aan de Blekers- vaartweg; - verkeersstructuurplan; - aanleggen fietspad Ritzema Boskade/Rijnlaan. Voor het overige verwijzen wij u naar de niernavolgende lijst. - 18 - - invoering systeem funktiewaardering; - vervanging motor-triple groenvoorziening; - vernieuwing riolering en verbetering woonomqeving Binnenweg;

Raadsnotulen Heemstede | 1982 | | pagina 37