4e afd. 29 april 1982 33 als bedoeld in Bijlage 2, Hoofdstuk II, artikel 5 van het Reglement be- treffende het vervoer over land van gevaarlijke stoffen. Artikel 2. Burgemeester en wethouders geven van hun besluiten tot bedoelde aanwijzing kennis aan: a. de Direkteur-Generaal van het Verkeer; b. de Direkteur-Generaal van de Rijkswaterstaat c. de commandant van het Korps Controleurs Gevaarlijke Stoffen; d. het college van Gedeputeerde Staten van Noord-Holland; e. de Algemene verladers- en Eigen Vervoer Organisatie (EVO); f. de Commissie van Overleg voor het Goederenvervoer (COG); gde colleges van burgemeester en wethouders van de aan Heemstede grenzen de gemeenten; h. de daarvoor in aanmerking komende bedrijven en instellingen in de gemeei te. Artikel 3. Burgemeester en wethouders bevorderen, waar dit naar hun oordeel voor de aanduiding van aangewezen routes wenselijk is, de plaatsing van het route- bord gevaarlijke stoffen, model 98 van Bijlage II van het Reglement Ver- keersregels en Verkeerstekens (Stb. 1966, nr181). Artikel 4. De burgemeester wordt aangewezen als de in Bijlage 2, Hoofdstuk II, arti- kel 5 van het Reglement betreffende het vervoer over land van gevaarlijke stoffen, bedoelde autoriteit, die bevoegd is tot het verlenen van schrifte lijke ontheffingen. Artikel 5. Deze verordening kan worden aangehaald als "Routeringsverordening vervoer gevaarlijke stoffen". Artikel 6. Deze verordening treedt in werking op een nader door burgemeester en wetho ders te bepalen datum. HEEMSTEDE, 29 april 1982. De raad voornoemd, De secrejtarisDe voorzitter, _3_ 3-

Raadsnotulen Heemstede | 1982 | | pagina 3