2e afd. 29 april C. TIJDSCHEMA BEHANDELING BELEIDSPLAN 1982. 1982 41 Hieronder volgt een tijdschema, waarin de bijstelling van het be- leidsplan voor 1982 behandeld zou kunnen worden. Voor de volledigheid van het beeld geven wij de onderdelen van het beleidsplan aan: A. doelstellingennota B. meerjarenwensenlijst C. jaarbegroting D. meerjarenbegroting ongewijzigd beleid Zoals reeds eerder vermeld, zal tijdens de voorjaarsbehandeling de doelstellingennota niet bijgesteld worden. De voorjaarsbehandeling beperkt zich dus tot behandeling van de meerjarenwensenlijst, waar- onder te begrijpen de voorstellen voortvloeiend uit het rapport van de werkgroep heroverweging uitgaven en inkomsten. 8/22 maart Behandeling bijstelling beleidsplan voorjaar 1981 (projekten) in de reguliere commissievergaderingen. - Vaststelling lijsten projekten door de raad. - Verzending projektenlijsten naar de raad. - Indiening punten door raadsleden. 25 maart 29 maart 7 april 15 april - Verzending uitgewerkte "puntenlijsten" aan de raad. 29 april Behandeling bijstelling beleidsplan voorjaar 1982 (19.00 uur) (projekten). 27 september Behandeling concept-aanbiedingsnota in vergadering met commissie financiën. 1 oktober Verzending aanbiedingsnotabegroting 1983, meer- jarenbegroting 1983/1987, investerings- en aktivi- teitenplan en dekkingsplan en wijziging doelstel- lingennota naar de raad. 11/25 oktober Behandelinq bijstelling beleidsDlan najaar 1982 in reguliere commissievergaderingen 28 oktober Indienihg door frakties: - beleidsvragen - opmerkingen en/of aan- vullingen t.b.v. voorge- stelde wijzigingen doel- stellingennota. 11 november Verzending memorie van antwoord. 25/25 november Behandeling bijstélling beleidsplan najaar 1982. Na de vaststelling van de lijsten van projekten op 29 april, zal lijst I aangevuld worden met een indicatie van de aan de projekten verbonden financiële lasten, alsmede het vroegst mogelijke tijdstip waaroD de krediet-aanvragen aan u voorgelegd kunnen worden. Het rapport van de werkgroen heroverweginn uitoaven en inkomsten is u separaat toegezonden. Burgemeester en wethouders van HEEMSTLDE, De secretaris, De burgemeester E. investerings- en aktiviteitenplan F. dekkingsplan.

Raadsnotulen Heemstede | 1982 | | pagina 46