5e afd. 29 april 1982 SUBSIDIEVERZOEK DRIE-BESTUREN-OVERLEG SUBSIDIEVERZOEK COSBO HEEMSTEDE 45 Heemstede, 2 maart 1982. Aan de raad, Hierbij bieden wij u aan het subsidieverzoek d.d. 1 december 1981 van het drie-besturen-overleg, het samenwerkingsorgaan van de drie Heemsteed- se club- en buurthuizen en het subsidieverzoek van het Cosbo Heemstede, het Centraal Orgaan der samenwerkende bonden van ouderen in Heemstede. Deze subsidie-aanvragen behoren deel uit te maken van het ontwerp-pro- gramma sociaal-cultureel werk 1982. Het ontwerp-programma sociaal-cultu- reel werk 1982 is u reeds aangeboden. In verband hiermede worden boven- genoemde subsidieverzoeken u thans in een afzonderlijk voorstel aangeboden. Subsidieverzoek drie-besturen-overleg Tussen de besturen van de drie Heemsteedse club- en buurthuizen heeft. in het verleden regelmatig overleg plaatsgevonden. Getracht is een hechtere samenwerking tussen de besturen te bewerksteiligen. Het besturenoverleg heeft besloten tot het oprichten van het drie-besturen-overlegHet is de bedoeling een aantal zaken vjat meer gestrooml i jnder te laten werkenslechts één gesprekspartner voor de gemeente en een aantal taken te coördineren het- geen in de toekomst kostenbesparend zou kunnen werken. De huidige samenstel ling van het drie-besturen-overleg bestaat uit bestuursleden en beroeps- krachten van de drie club- en buurthuizen en 2 leden van de landelijke koe- pelorganisatie Ommering. Het drie-besturen-overleg beschikt over een huis- houdelijk reglement waarin de vergaderingen worden geregela. Een samenv/er- kingsreglement met daarin opgenomen de bevoegdhedenis nog niet totstand- gekomen. Het drie-besturen-overleg verzoekt voor het jaar 1982 subsidie in de kosten van het funktioneren voor een bedrag van 3.000,--. De deelnemende club- en buurthuizen dragen gezamenlijk S 250,-- bij in de kosten van het vergaderen. Deze kosten betreffen voornamelijk de kosten van de consumpties. Een bijdrage in de kosten van het funktioneren is niet mogelijk omdat in de ingediende begrotingen hiervoor geen middelen zijn gereserveerd en de begrotingen dermate scherp zijn opgesteld dat een bij- drage niet mogelijk wordt geacht, aldus het drie-besturen-overleg. -1-

Raadsnotulen Heemstede | 1982 | | pagina 59