4e afd. 25 maart 1982 VOORBEREIDING HERZIENING BESTEMMINGSPLAN 34 Heemstede, 9 maart 1982. Aan de raad, De Kijkgrijp Beheer B.V. te Velsen heeft vergunning gevraagd voor het ver- groten van het parkeerterrein van de Kijkgrijp aan de Binnenweg, middels verharding van de tuinen gelegen achter de panden Binnenweg 6 en 8. Het aanlegpian is niet in overeenstemming met het op 29 oktober 1981 vast- gestelde, maar nog niet goedgekeurde bestemmingsplan "Binnenweg e.o.", om- dat de uitbreiding van het parkeerterrein piaatsvindt op grond met de be- stemming "tuin". Het aanlegplan is echter gezien de totstandkoming van een aantal parkeerplaatsen aan dit smalle gedeelte van de Binnenweg, acceptabel Wij hebber, het voornemen aan het aanlegplan onze medewerking te verlenen door toepassing van artikel 45 lid 8 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening. Dit houdt in dat de vergunning kan worden verleend indien het plan niet in strijd is met de in voorbereiding zijnde herziening van het bestemmingsplan en vooraf van Gedeputeerde Staten een verkiaring is ontvangen, dat zij tegen het verlenen van de vergunning geen bezwaar hebben. Voor deze procedure is het dus noodzakelijk dat voor het betrokken terrein een voorbereidingsbesluit van kracht is. Wzj stellen u voor overeenkomstig het bijgevoegde ontwerp-besluit te ver- klaren, dat voor het betrokken terrein een herziening wordt voorbereid. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE, De secretaris, W.H. van den Hoek. De burgemeester O.R. van den Bosch.

Raadsnotulen Heemstede | 1982 | | pagina 5