5e afd. 29 april 1982 45 Uw raad heeft het Vrouwerikontakt Heemstede (orgaan dat de samenwerking tussen de aangesloten emancipatiegroeperingen tracht te bevorderen) bij de oprichting een bijdrage verleend in de startkosten f 500, De ove- rige organisatiekosten dienen te worden bestreden uit de bijdragen van de bij het Vrouwenkontakt. Heemstede aangesloten organisaties Wij ondersteunen het streven van het drie-besturen-overleg naar een inten- sievere samenwerking en stellen u voor, in navolging van de startsubsidie aan het Vrouwenkontakt Heemstede, het driebesturen-overleg een éénmalig sub- sidie f 500,-- te verstrekken in de startkosten. De overige organisatie- kosten dienen uit de bijdragen van de deelnemende organisaties te worden be- streden. De benodigde financiën dienen zij binnen de huidige begrotingen te vinden c.q. vrij te maken. Een verhoging van het subsidie aan de deelnemende organisaties achten wij in dit stadium in afwachting van verdere ontwikke- 1ingen niet gewenst. Subsidieverzoek Cosbo Heemstede Onlangs hebben de ouderenbonden in Heemstede besloten tot het oprichten van het samenwerkingsorgaan Cosbo Heemstede. Het Cosbo Heemstede tracht de be- langen van de ouderen in Heemstede optimaal te behartigen door een samenwer- king tot stand te brengen en te handhaven tussen de bij het Cosbo Heemstede aangesloten bonden van ouderen. Getracht wordt een gemeenschappelijk optre- den van de partners ten opzichte van derden te bewerksteliigen en gezamen- lijk nader overeen te komen aktiviteiten ten behoeve van partners, kaderle- den, leden en individuele ouderen uit te voeren. De volgende bonden van ou- deren nemen aan het samenwerkingsorgaan deel - Aigemene Nederlandse Bond van Ouderen, afdeling Heemstede. - Katholieke Bond van Ouderen, afdeling Heemstede. - Protestants Christelijke Ouderenbond, afdeling Heemstede. De deelnemers dragen naar evenredigheid van het aantai in Heemstede woonach- tige ieden bij in de kosten van de samenwerking. Het Cosbo Heemstede heeft een samenwerkingsreglement opgesteld, waarin opgenomen o.a. deelnemersdoel, bevoegdhedensamenstelling van het bestuur, wijze van vergaderen. Het re- glement ligt van u ter inzage. Het bestuur van het Cosbo-Heemstede begroot de kosten van het funktioneren in 1982 op f 1.900, waarvan f 900,— be- trekking heeft op de éénmalige kosten in verband met de oprichting, zoais drukwerk, kopiën, folders, porto en telefoon. Wij zijn van mening dat de oprichting van het Cosbo Heemstede een goede

Raadsnotulen Heemstede | 1982 | | pagina 60