WOONRUIMTEVERORDENING De raad van de gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders van 20 april 1982; gelet op artikel 4, eerste lid van de Woonruimtewet 1947, Stb. H. 291 en op de nadere voorschriften, bedoeld ir, artikel 3 van dezo wet, opgeno- meri in de Woonruimtebeschikking 1974; BESLUIT Voor de toepassing van deze verordening wordt verstaan onder: a. woning: een zelfstandige woongelegenheid als bedoeld in artikel 1, eer- ste lid van de Woonruimtewet 1947, Stb. nr. H. 291; b. huurprijs: de prijs welke bij huur en verhuur is verschuldigd vcor het enkele gebruik van een woning met inachtneming van het daaromtrent in de Huurprijzenwet woonruimte bepaalde; c. koopprijs: de koopsom, waarbij de kosten van overdracht en de overdrachts- belasting buiten beschouwing blijven en voorts exclusief een eventueel in de koopsom opgenomen bedrag van de waarde van in de woning aanwezige roe- rende goederen; d. vergunning: de vergunning, als bedoeld in artikel 1, eerste lid van de Woonruimtewet 1947, Stb. nr. H. 291; e. ingezetene: degene die gedurende tenminste twee achtereenvolgende jaren in het persoonsregister van een der tot de agglomeratie behorende ge- meenten is opgenomen; f. economisch gebonden: voor de voorziening in het levensonderhoud aange- wezen op arbeid binnen of vanuit de agglomeratie gedurende een aantal uren dat tenminste overeenstemt met de helft van het aantal uren arbeid dat een normale wsrkweek uitmaakt, hetzij als zelfstandige, hetzij als -4- 4e afd. 29 april 1982 47 vast te stellen de volgende Verordeninghoudende regelen, als bedoeld in artike'l 4, eerste lid van de Woonruimtewet 1947, Stb. H. 291. Hoofdstuk 1. fllgemene bepalingen Artikel 1

Raadsnotulen Heemstede | 1982 | | pagina 70