4e afd 29 april 1982 47 werknemer in dienstverbanablijkende uit een aanstelling van een con- tinu karakter; g. agglomeratie: de agglomeratie Zuid-Kennemeriand, gevormd door de gemeen, ten Bennebroek, Bloemendaal, Haarlem, Haarlemmerliede en Spaarnwoude, Heemstede en Zandvoort; h. inkomen: het belastbaar inkomen, in de zin van de Wet op de inkomsten- beiasting 1964, dat de belastingplichtige in het laatst verstrêken kale derjaar heeft genoten. flrtikel 2. 1. Geen vergunning is vereist voor het in gebruik nemen van v/oonruimte in een hotelpension, verpleeginrichting of andere inrichtingen voor logies met of zonder verzorging. 2. Geen vergunning is vereist voor het in gebruik nemen van een woning, waarvan de huurprijs of de koopprijs gelijk is aan of hoger is dan de huurprijs- of de koopprijsgrensvastgesteld in de Woonruimtebeschik- king 1974 of op basis van die beschikking bij afzonderlijk raadsbesluit in afwijking daarvan vastgesteid. Artikel 3. Burgemeester en wethouders zijn bevoegd in het belang van een doelmatige woonruimteverdeling nadere voorschriften te geven. Hoofdstuk 2. Inschrijving als woningzoekende. flrtikel 4. Burgemeester en wethouders registreren de woningzoekenden die overeenkom- stig het eerste lid van het hierna volgende artikel in de gemeente recht- hebbend zijn. flrtikel 5. 1. In het register van woningzoekenden kan worden ingeschreven degene die: a. de leeftijd van achttien jaar heeft bereikt.en b. gedurende tenminste twee achtereenvolgende jaren, voorafgaande aan de dag van aanmelding, in het persoonsregister van de gemeente is op- genomen, dan wel c. elders woont, voor de duur van het economisch gebor.den zijn binnen de gemeente. -5-

Raadsnotulen Heemstede | 1982 | | pagina 71