4e afd. 29 april 1982 47 taxeren en het taxatierapport heeft overgelegd en voorts de woning gedurende een door burgemeester en wethouders te bepalen termijn, welke in ieder geval niet langer zal zijn dan vijf maanderi na het plaatsen van de eerste advertentie,voor de in het taxatierapport ver- meide waarde tevergeefs heeft aanaeboden aan een gegadigde die ingevol- ge deze verordening in aanmerking kan komen voor de vergunning. 4. Bij lokaie en interlokale woningruil wordt de eis van economisch ge- bonden zijn niet gesteld in de gevallen, waarin één der bij de ruil betrokken partijen elders in of buiten de gemeente daadwerkelijk een werkkring heeft aanvaard, dan wel één der partijen een persoon is als genoemd in het tweede iid. 5. Burgemeester en wethouders zijn bevoegd in bijzondere gevallen van de bepai"ingen van dit artikei af te wijken indien zuiks naar hun oordeei in het belang van een doeimatige verdeiing van woonruimte is. Hoofdstuk 4. Urgentiebepal ing Artikel 12. 1. Ter bepaiing van de urgentie van de in het register van woningzoeken- den ingeschreven personen stellen burgemeester en wethouders bij nade- re voorschriften een puntensteisei vast. 2. Het aantai toegekende punten dient ais ieidraad bij de toewijzing van een woning. 3. Ter toewijzing van een woning letten burgemeester en wethouders op het aantai urgentiepuntenaismede op andere faktoren, zoals de verhouding tussen de grootte van de woning tot het aantal personen waarvoor de ver- gunning wordt gevraagd, de verhouding tussen de huurprijs van de woning tot het inkomen van de aanvrager en de mogeiijkheden van een doorstro- ming. Artikel 13. Deze verordening kan worden aangehaald als "Woonruimteverordening" er. treedt in werking op 1 mei 1982. De verordening vervangt de Woonruimteverordening, vastgesteld bij raadsbe- sluit van 28 november 1975, nr. 126a. HEEMSTEDE, 29 april 1982. raad voornoemd, De voorzitter, -8-

Raadsnotulen Heemstede | 1982 | | pagina 74