4e afd. 29 april 1982 47 c. inwonend in gezinsverband: 4 punten d. inwonend, niet in gezinsverband2 punten 2. Op grond van de leeftijd van een ingeschreven woningzoekeride worden de volgende punten toegekend: a. bij de ieeftijd van 18 tot en met 24 jaar: 1 punt b. bij de leeftijd van 25 tot en met 29 jaar: 2 punten c. bij de leeftijd van 30 jaar en ouder: 3 punten 3. Voor elk jaar dat een woningzoekende ingeschreven staat wordt 1 punt toegekend tot een maximum van 7 punten. 4. Bij gebleken sociale of medische indicatie worden aan een ingeschreven woningzoekende de volgende punten toegekend: a. medisch of sociaal gewenst: 1 punt b. medisch of sociaai dringend: 3 punten c. medisch of sociaal noodzakelijk: 6 punten Indien zowel een medische als een sociale indicatie geldt, wordt het hoogste aantal punten toegekend van een van beide indicaties. 5. De toekenning van punten volgens de voorgaande 'leden van dit artikel geldt uitsluitend de in de gemeente woonachtige woningzoekendenmet uitzondering van de economisch gebondenen,voor wie boven de punten, ge- noemd in het derde lid van dit artikelpunten worden toegekend overeen- komstig liet hierna volgende lid. 6. Aan elders wonenden, die economisch gebonden zijn binnen de gemeente, worden de volgende punten toegekend: a. bij een reisafstand van 75 tot 100 km 1 purit b. bij een reisafstand van 100 tot 125 km 2 punten c. bij een reisafstand van 125 km of groter 3 punten 7. Aan de economisch gebonden ingeschrevene die kostwinner is en in verband met de grote afstand tussen het wonen en het werken gescheiden van zijn gezin woont worden op grond van een sociale indicatie 3 urgentiepunten toegekend, mits de afstand van de wocngemeer.te van zijn gezin naar Heemstede groter dan 125 km is. Artikel 4. Herhuisvesting in geval van ontruiming. Ingezeter.en, die het gebruik van hun wor.ing hebben verloren als gevolg van een calamiteit of als gevolg van een ontruimingsvonnis, hebben, als zij niet -10-

Raadsnotulen Heemstede | 1982 | | pagina 76