4e afd. 29 april 1982 47 zelf over een vervangende woning kunnen beschikken, aanspraak op t.cewij- zing van een vervangende woning. Gelijke aanspraak heeft de uit het bui- tenland terugkerende woningzoekendedie vödr zijn emigratie in de gerneen- te over een woning beschikte. Voor deze gevallen, aismede voor gebruikers van woningen in een vernieuwingsplan, is het puntenstelsei niet van toe- passing. Artikel 5. Afwijking van puntenwaardering In individuele gevallen kan op grond van bijzondere omstandigheden worden afgeweken van de in artikel 3 opgenomen puntenwaardering. Artikel 6. Bezettingsgraad. Bij de beoordeling van een verzoek om een vergunning wordt mede gelet op de grootte van de gevraagde woning in verhouding tot het aantal personen waarvoor de vergunning wordt gevraagd. Hiervoor geldt de volgende richtlijn: 1-persoonshuishouden: maximum aantal slaapkamers: 2 maximum aantal slaapkamers: 2 maximum aantal slaapkamers: 3 maximum aantal slaapkamers: 4 geen beperking. In uitzondering op deze richtlijn kan aan een twee-persoonshuishoudeo een vergunning voor het betrekken van een flat met drie slaapkamers worden ver leend, indien beider samengetelde leeftijd 50 jaar of hoger is. Artikel 7. Huurguote. Bij de beoordeling van een verzoek om vergunning voor het betrekken van een huurwoning wordt voorts medc- gelet op de verhouding tussen de voor de woning verschuldigde netto-huurprijs en het belastbaar inkomen van de aanvrager. Hiervoor geldt de volgende richtlijn: bij een huurprijs tot 175,-- per maand: inkomen ten hoogste 21.000,-- bij een huurprijs tot f 235,-- per maand: inkomen ten hoogste 23.500,-- 2-persoonshuishouden 3-persoonshuishouden 4-persoonshui shouden grotere huishoudens: -ii.

Raadsnotulen Heemstede | 1982 | | pagina 77