T 2e afd. 29 april 1982 VERNIEUWING ELEKTRISCHE INSTALLATIE GEZONDHEIDSHUIS Heemstede, 23 maart 1982. Aan de raad, De elektrische installatie en de binnenverlichting van het Gezondheids- huis voldoen niet meer aan de gestelde eisen. Een deel van de huidige installatie is onveilig en de sterk verouderde armaturen zijn aan vervan- ging toe. Gelet op deze onveilige situatie achten wij het noodzakelijk dat op korte termijn de inst.allatie vernieuwd wordt. Bij de vaststelling van het dekkingsplan hebt u besloten in het jaar 1982 ruimte te reserveren om over te gaan tot vernieuwing van de elektrische installatie in het Gezondheidshuis. Volgens een specificatiewelke voor u bij de stukken ter inzage ligt, worden de kosten geraamd op f 20.000,- Wij stellen u voor een krediet van f 20.000,-- ter beschikking te stellen door vaststelling van bijgaand ontwerp-besluit. Burgemeester en wethouders van HtEMSTEDE, De secretaris, De burgemeester W.H. van den Hoek. O.R. van den Bosch. De raad van de gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 23 maart 1982, alsmede het advies van de commissie voor het gemeentelijk technisch be- drijf BESLUIT a. aan burgemeester en wethouders een bedrag van f 20.000,ter beschik- king te stellen voor de vernieuwing van de elektrische installatie in het Gezondheidshuis; b. het onder a genoemde krediet af te schrijven in 30 jaar. HEEMSTEDE, 29 april 1982. De raad voornoemd, De segretSrV^ De voorzitter, >no- len :ht irs rge- e- op- oer-, ketel. tijd 1982 I- als- brui-

Raadsnotulen Heemstede | 1982 | | pagina 79