iHHHv fäii 2e afd. 29 april 1982 49 NIEUWBOUW SCHAFT- EN STALLINGSRUIMTE GROENENDAAL Heemstede, 6 april 1982. Aan de raad, Ten behoeve van de afdeling groenvoorziening staat in het wandelbos Groenendaal een schaft-stal1ings- en opslagruimte. De huidige houten schuur voor stalling en opslag is dermate vervallen dat opknappen econo- misch niet meer haalbaar is. De schaftruimte in de naast gelegen stenen schuur, waarin ook bureauwerkzaamheden van de opzichter worden verricht, is uitermate primitief en klein. Om de huisvesting van deze medewerkers te verbeteren is een nieuwbouwplan opgesteld. Op de plaats van de te slopen houten schuur zal een stenen gebouw neerge- zet worden, dat dan zal dienen als berging-schaft- en bureauruimte. De totale bouwkosten van dit plan worden bij een uiterst sobere uitvoe- ring geraamd op f 155.000, In deze prijs zijn echter wel bedragen op- genomen voor energiebeperkende voorzieningen te weten: geïsoleerde vloer-, wand- en dakkonstrukties en de toepassing van een hoogrendement c.v. ketel. De kosten van deze voorzieningen bedragen 4.800,--. De terugverdientijd bij de huidige aardgasprijs bedraagt circa 3,5 jaar. Bij de vaststelling van het dekkingsplan hebt u besloten in het jaar 1982 ruimte te reserveren om over te gaan tot vervanging van de schaft-stal- lingsruimte in het wandelbos GroenendaalEen specificatie der kosten.als- mede de tekening waarop het plan is weergegeven, zijn voor u op de gebrui- kelijke wijze ter inzage gelegd. Wij stellen u voor een krediet van f 155.000,beschikbaar te stellen door vaststelling van bijgevoegd ontwerp-besluit. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE, De secretaris, De burgemeester W.H. van den Hoek. O.R. van den Bosch.

Raadsnotulen Heemstede | 1982 | | pagina 81