2e afd. 29 april 1982 51 de berekening van het rentebedrag van de eerste renteperiode steeds de in artikel 1 vermelde stortingsdatum zal gelden. Artikel 3. Geldnemer verbindt zich de lening a pari af te iossen in 20 gelijke jaar- lijkse termijnen, elk groot 500.000,--. De aflossingstermijnen zullen worden voldaan op 28 mei van elk jaar; de eerste aflossingstermijn op 28 mei 1983, de laatste op 28 mei 2002. Artikel 4. Algehele of gedeeltelijke extra-aflossing zal tot 28 mei 1992 zijn uitge- sloten; van laatstgenoemde datum tot 28 mei 1997 kan extra-aflossing ge- schieden tegen een vergoeding van 5van het extra af te lossen bedrag en daarna tegen een vergoeding van 3van dit bedrag. Artikel 5. Indien het besiuit tot het aangaan van deze lening niet door Gedeputeerde Staten van de provincie Noord-Holland wordt goedgekeurd, dan wel indieri het goedgekeurde besluit wordt geschorst of vernietigd, heeft geldgever het rechtzonder inachtneming van enige opzeggingstermijn, de hoofdsom met de lopende rente direkt op te eisen. De rente is alsdan verschuldigd tot de datum van ontvangst door geidgever van de hoofdsom. Geldneiner is verplicht geldgever van schorsing of vernietiging van voren- genoemd besluit onverwijld in kennis te stellen. Artikel 6. Op deze overeenkomst zijn voorts van toepassing de bij dit besluit behoren- de Algemene Bepalingen voor geldleningen, verstrekt door het Algemeen Bur- gerlijk Pensioenfondswelke bepalingen een onafscheidelijk deel van dît besluit uitmaken. HEEMSTEDE, 29 april 1982. De raad voornoemd De secretaris De voorzitter

Raadsnotulen Heemstede | 1982 | | pagina 87