2e afd. 29 april 1982 51 voorgenomen wijziging in de statuten, geldgever daarvan onverwijid in kennis stellen. Bij opeising op grond van dit artikel zal geldneemster, onverminderd het bepaalde inzake de boete voor te late betaling en alle andere rech- ten van geidgever, een boete, groot 5% van het opgeëiste bedrag, aangeld- gever verschuidigd zijn. Artikel 6. De uitoefening door geldgever van de uit deze overeenkomst voortvloeiende rechten, de tijdstippen waarop en de volgorde waarin deze zullen worden uitgeoefend, is ter keuze van geidgever, zonder dat het niet uitoefenen van enig recht kan worden uitgelegd als zou geidgever van dat recht afstand hebben gedaan. Artikel 7. De boeken van geldgever strekken met betrekking tot de uitbetaling van de leensom, de vorderingen, betalingsverplichtingen en saidi, terzake van de onderhavige lening tot volledig bewijs, zolang geldneemster de onjuistheid daarvan niet heeft aangetoond. Artikei 8. Geidneemster is verplicht op zodanige tijdstippen ais geldgever zal ver- iangen een saldobiljet na akkoordbevinding te tekenen en dit biljet bin- nen 14 dagen aan het door geidgever op te geven adres terug te zenden. Artikel 9. Alle kosten en rechten van de akte van lening en van de maatregelen, wel- ke geldgever mocht nemen tot behoud of ter uitoefening zijner uit deze overeenkomst voortvioeiende rechten, zijn voor rekening van geldneemster. Eveneens komen ten laste van geldneemster alle belastingen en/of heffin- gen, die op of met betrekking tot de betaling van hoofdsom, aflossing, rente of boete worden of zullen worden geheven.

Raadsnotulen Heemstede | 1982 | | pagina 90