4e afd. 27 mei 1982 61 De aankoopregeling laat onverlet de uitgestippelde iijn voor inciden- teie aankopen, b.v. ten behoeve van de aankléding van wijken; hiervoor blijft een projekt-aanpak in het kader van de beleidsplanning gehand- haafd. De leden van de adviescommissie behoren o.i. voor het bijwonen van ver- gaderingen presentiegeld te ontvangen. De regeling hiervan is opgenomen in de u aangeboden 3e wijziging van de Verordening geldelijke voorzienin- gen raads- en commissieleden. De uit te betalen presentiegelden kunnen ten laste van de desbetreffende post van de gemeentebegroting worden ge- bracht. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE, De secretaris, De burgemeester W.H. van den Hoek. O.R. van den Bosch. De raad van de gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders van 11 mei j.l.; gelet op artikel 61, lid 1 onder a van de gemeentewet; BESLUIT: I. Met ingang van heden in te stellen een commissie met het oog op de behartiging van het aankopen van beeldende kunst door de gemeente Heemstede, welke genoemd wordt "Adviescommissie kunstaankopen" II. Vast te stellen de navolgende verordening, regelende de bevoegdheden en samenstelling van de in I genoemde commissie: Artikel 1. Aan de commissie is opgedragen het adviseren van het college van burge- meester en wethouders met betrekking tot de verwerving en situering van beeldende kunst in de gemeente Heemstede. Aan de commissie wordt têvens opgedragen de werkzaamheden zoals deze genoemd zijn in het door burge- meester en wethouders vast te stellen Reglement voor het aankopen van werk van beeldende kunstenaars door de gemeente Heemstede.

Raadsnotulen Heemstede | 1982 | | pagina 13