4e afd. 27 mei 1982 61 dagen in Het Oude Slot. De leden van de Adviescomtnissie kunstaankopen zijn in de gelegenheid de ingezonden werken een dag van tevoren te be- zichtigen. Artikel 11. Uiterlijk op een door burgemeester en wethouders van Heemstede bepaalde datum dienen burgemeester en wethouders van Heemstede in het bezit te zijn van een door de voorzitter en de secretaris van de Adviescommissie kunstaankopen ondertekend advies, bevattende een opgave van de door de commissie geselekteerde werken, met vermelding van: naam van de betrok- ken kunstenaar, titel of code van diens werk en de prijs. Artikel 12. Er wordt naar gestreefd dat het in artikel 6 van de Verordening op de Ad- viescommissie kunstaankopen genoemde openbaar rapport gereed is vöör de openstelling van de tentoonstellingbedoeld in artikel 13. Een kopie van het rapport zal worden toegezonden aan alle kunstenaars die werk voor de aankopen hebben ingezonden; verder zal het verslag worden toegezonden aan de pers. Artikel 13. De ingezonden werken zullen op de door de Adviescommissie kunstaar.kopen in overeenstemming met de beheerscommissie van Het Oude Slot bepaalde dagen in Het Oude Slot worden ter.toongesteld. Indien de beschikbare expositie- ruimte te klein is, wordt door de Adviescommissie kunstaankopen uit de in- gezonden werken een keus gemaakt. De door de gemeente aangekochte werken worden op de tentoonstel1ing gemarkeerd en de aankoopprijs vermeld. De an- dere geëxposeerde werken zijn tijdens de tentoonstel1ing te koop. Bij elk werkstuk zal de prijs en de naam van de kunstenaar vrorden aangege- ven. Artikel 14. Tijdens de tentoonstelling zal voor de bezoekers gelegenheid bestaan tot uitdrukking te brengen welk werkstuk zij het hoogst waarderen. Onder het publiek dat heeft gekozen voor het winnende werkstuk wordt een bedrag verloot van door burgemeester en wethouders van Heemstede te bepalen bedrag, te besteden voor aar.koop van een kunstwerk bij deze kunstenaar. Artikel 15. De ir.gezonden werken dienen te worden teruggehaald op door de Adviescom- missie kunstaankopen vastgestelde tijden. Artikel 16. De transporten naar de ruimte van inlevering zijn voor rekening en risico van de inzender. De kunstwerken zijn verzekerd van het moment van inoht- vangstneming in Het Oude Slot binnen de in artikel 9 genoemde inleverings- tijden tot het moment van weer-inontvangstneming door de inzender binnen de in artikel 15 vermelde tijden.

Raadsnotulen Heemstede | 1982 | | pagina 17