4e afd. 27 mei 1982 63 OVERDRACHT GROND I.V.M. NIEUWBOUW NICOLAAS BEETSSCHOOL Heemstede, 11 mei 1982. Aan de raad, Zoals u bekend is, zal ten behoeve van de Nicolaas Beetsschool een nieuw gebouw worden gesticht onmiddellijk naast de kleuterschool "De Vijverhof" aan de Sportparklaan. Voor deze nieuwbouw zal een gedeelte, groot 5880 m2, van het terrein dat thans dienst doet als parkeergelegenheid ten behoeve van de bezoekers van de Sportparken, om niet moeten worden overgedragen aan de Vereniging voor Christelijk Onderwijs te Heemstede. Bedoeld gedeel- te is aangegeven op de voor u ter inzage gelegde tekening. De tussen de over te dragen grond en de achtertuinen van de wonyigen aan de Sportparklaan overblijvende strook zal eigendom van de gemeente êlijven; deze strook zal t.z.t. worden beplant. In de over te dragen grond ligt een hoge-druk-gasleiding; voor het hebben, onderhouden etc. van deze leiding ware een erfdienstbaarheid te vestigen. De waarde van de over te dragen grond dient o.i. te worden gesteld op S 558.950,--; dit bedrag is berekend op basis van het verschil in opper- vlakte tussen de over te dragen grond (5.880 m2) en de grond van de huidi- ge Nic. Beetsschool (2.686 m2) welke aan de gemeente zal vervallen; verder is uitgegaan van een prijs van 175,— per m2. Het schoolbestuur stemt met één en ander in. Wij stellen u voor overeenkomstig bijgevoegd ontwerp te besluiten. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE, De secretaris, De burgemeester, W.H. van den Hoek. O.R. van den Bosch.

Raadsnotulen Heemstede | 1982 | | pagina 23